۱۱۹ مصوبه با ۱۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در زنجان به تصویب
رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۱۹ مصوبه با ۱۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در زنجان به تصویب
رسید
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محسن منصوری شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری استان زنجان که با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد، گفت: از ۵۷ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال مصوبات سفر دور اول رئیس جمهور به زنجان، ۳۱ هزار و ۱۴۰ میلیارد ریال معادل ۵۶ درصد محقق شده است.
وی افزود: طی این سفر نیز در مجموع ۳۰۰ هزار میلیارد ریال طرح‌های عمرانی و اقتصادی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و بیش از ۶۰ واحد صنعتی راکد نیز در این مدت در استان زنجان به چرخه تولید بازگشته است.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: برای دور دوم سفر اعتبار مصوب کل حدود ۱۱۰ هزار میلیارد ریال و ۱۱۹ مصوبه است که از این میزان بخشی سهم سازمان برنامه و بودجه کشور، سهم دستگاه اجرایی و سهم استان است.
منصوری افزود: طی دور دوم سفر رئیس جمهور به استان زنجان، پروژه‌های مختلفی در استان زنجان توسط وزرا و رئیس‌جمهور افتتاح شد.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: طی این سفر با اعلام آمادگی سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی ۴۹ طرح با بیش از ۲۶ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری مصوب شد تا در حوزه‌های مختلف عملیاتی شود.
منصوری افزود: تحویل ۱۷ هزار مسکن حمایتی و زمین، تکمیل سد میرزاخانلو، آبگیری سد بلوبین و گازرسانی به واحدهای مسکونی و صنعتی، تکمیل مرکز سوانح سوختگی بیمارستان آیت‌الله موسوی و تکمیل مدول دوم تصفیه‌خانه از پروژه‌های افتتاح شده در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان زنجان بود.
وی ادامه داد: در سفر دوم رئیس‌جمهور به زنجان مجوز ایجاد شهرک صنعتی تخصصی فرآوری مواد معدنی، شهرک صنعتی خودرو برقی و صنایع وابسته، شهرک صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی به این استان داده شد.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: با توجه به وضعیت موجود در روند تکمیل دوبانده کردن خط ریلی در استان، رئیس جمهور برای تکمیل مسیر دوم راه‌آهن قزوین-زنجان و ورزشگاه ۱۵ هزار نفری استان که سال‌ها است نیمه‌تمام مانده و تکمیل آن از مطالبات مردمی است، دستور لازم را دادند که به زودی شاهد تکمیل آن‌ها خواهیم بود، یکی دیگر از مصوبات این سفر برقراری مجدد مسیرهای هوایی از مبدا فرودگاه زنجان به مقاصد زیارتی است. امیدوارم از خبر ۱۱۹ مصوبه با ۱۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در زنجان به تصویب
رسید
راضی بوده باشید.

۱۱۹ مصوبه با ۱۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در زنجان به تصویب
رسید  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۵:۱۹