۱۱۶ کیلوگرم تریاک با همکاری پلیس بوشهر و فارس کشف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۱۶ کیلوگرم تریاک با همکاری پلیس بوشهر و فارس کشف شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ سهام صالحی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی کسب اخبار و گزارش واصله مبنی بر فعالیت یک نفر قاچاقچی در امر تهیه، حمل و توزیع مواد مخدر در سطح استان هرمزگان و بوشهر و فارس، که موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: با اقدامات ویژه پلیسی و اطلاعاتی مشخص شد متهم در صدد حمل مقادیر قابل توجهی مواد مخدر به مقصد شهرستان لامرد استان فارس است.
وی گفت: در همین رابطه طی تبادل با استان فارس و هدایت و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خودروی خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر شناسایی و در یک عملیات منسجم توقیف و به مقر انتظامی دلالت داده شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو تعداد ۱۲ بسته مواد مخدر تریاک به وزن ۱۱۶ کیلو گرم کشف و ضبط شد، تصریح کرد: در این ارتباط یک نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد. امیدوارم از خبر ۱۱۶ کیلوگرم تریاک با همکاری پلیس بوشهر و فارس کشف شد راضی بوده باشید.

۱۱۶ کیلوگرم تریاک با همکاری پلیس بوشهر و فارس کشف شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۷ ۰۲:۳۹:۵۴