۱۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب پلدختر هنوز اجرا نشده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب پلدختر هنوز اجرا نشده
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، یاسر اکبریان در نشست بررسی مسائل حوزه آبرسانی شهرستان پلدختر با اشاره به اینکه ۱۴ طرح حوزه آب و فاضلاب در پلدختر در حال اجرا است که ۱۲ طرح از این تعداد در حوزه آب و دو طرح در بخش فاضلاب است، اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب اکنون در تمامی شهرستان‌های استان در زمینه آبرسانی پروژه‌های متنوعی را در دست اجرا دارد که در صورت حمایت و جذب اعتبارات کافی تعداد زیادی از این پروژه‌ها در بازه‌های زمانی مختلف ماه‌های آتی آماده بهره‌برداری است.
وی در خصوص پروژه‌های این شرکت در پلدختر، معمولان و «سراب حمام»، عنوان کرد: در بخش آبرسانی با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و بسیج سازندگی بحث آبرسانی روستایی در دست انجام بوده و از پیشرفت مناسبی برخوردار است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، اضافه کرد: در حوزه شهری نیز پروژه‌های مختلفی در بخش اصلاح شبکه و توسعه در جریان است که در مجموع حدود ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای آنها در نظر گرفته شده است.
اکبریان در خصوص پروژه‌های بخش فاضلاب، تصریح کرد: ارتقا و توسعه تصفیه‌خانه فاضلاب در دستور کار است که در صورت تحقق این هدف جمعیت تحت پوشش این تصفیه‌خانه را به حدود ۴۰ هزار نفر خواهیم رساند.
وی افزود: همچنین باتوجه‌به اینکه حدود ۸۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر پلدختر انجام شده و حدود ۱۰ کیلومتر از آن باقی‌مانده است، امیدواریم در یک بازه زمانی کوتاه‌مدت این طرح نیز تکمیل و به سرانجام مطلوب برسد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، میزان اعتبار موردنیاز بخش فاضلاب شهرستان پلدختر حدود دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده است. امیدوارم از خبر ۱۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب پلدختر هنوز اجرا نشده
است
راضی بوده باشید.

۱۰ کیلومتر از شبکه جمع‌آوری فاضلاب پلدختر هنوز اجرا نشده
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۹ ۰۲:۴۴:۱۱