۱۰۰ نفر برای مسکن خود مالکی در تنگستان ثبت نام کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۰۰ نفر برای مسکن خود مالکی در تنگستان ثبت نام کردند به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی دوشنبه شب در جلسه کار گروه مسکن شهرستان تنگستان اظهار داشت: برای جلوگیری از تغییر کاربری، سو استفاده و خرد شدن اراضی کشاورزی در سطح شهرستان نیاز است اداره ثبت اسناد و املاک نسبت به ثبت املاک مطابق قانون اقدام تا از قطعه قطعه شدن اراضی کشاورزی و ایجاد قطعات اقتصادی جلوگیری شود.
فرماندار تنگستان افزود: اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان باید اسامی افرادی که سند املاک آنها صادر شده به بنیاد مسکن و اداره راه و شهر سازی ارسال کند تا نسبت به ثبت در سامانه اقدام کنند.
وی ادامه داد: تمام افرادی که در شهر اهرم درخواست وام مسکن دارند و نیاز است سند آنها ثبت شود، اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان در یک بازده زمانی مشخص تا آبان ماه سال جاری جهت صدور سند مالکیت این افراد اقدام کند.
وی یاد آور شد: کمیته امداد حضرت امام (ره) و بهزیستی شهرستان تنگستان نسبت به تعیین تکلیف افراد متقاضی مسکن تحت پوشش خود تا پایان شهریور ماه اقدام کنند.
لطفی بیان کرد: تاکون بیش از ۱۰۰ نفر جهت ساخت مسکن خود مالکی ثبت نام و تشکیل پرونده داده‌اند و با توجه به اینکه سهمیه شهرستان احداث ۱۴۰ مسکن خود مالکی است مسکن و شهر سازی نسبت به معرفی ۴۰ نفر دیگر اقدام کند. امیدوارم از خبر ۱۰۰ نفر برای مسکن خود مالکی در تنگستان ثبت نام کردند راضی بوده باشید.

۱۰۰ نفر برای مسکن خود مالکی در تنگستان ثبت نام کردند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۲ ۰۲:۳۹:۰۷