۱۰۰ خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ۱۰۰ خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، روح الله بهشتی فرد در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در پی بارندگی‌های های اخیر که از شب گذشته آغاز شد و از قبل از ظهر امروز شدت گرفت، آتش نشانان بیش از ۱۰۰ مورد امداد رسانی به خودروهای گرفتار شده در معابر شهری و ۱۰۰ مورد تخلیه آب منازل مسکونی در سطح شهر اقدام کردند.
وی افزود: به رغم آمادگی شبانه روزی تیم‌های عملیاتی آتش نشانی، از روز قبل، هشدار آماده باش ۱۰۰ درصدی به کلیه نیروهای عملیاتی و ستادی ابلاغ شد و از صبح امروز، کار امداد رسانی به شهروندان توسط آتش نشانان پنج ایستگاه عملیاتی در دستور کار قرار گرفت.
بهشتی فرد بیان کرد: در پی بارندگی‌های اخیر، گزارش آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی، خصوصاً ساختمان‌های در حال ساخت به سامانه ۱۲۵ این سازمان اطلاع رسانی شد و بلافاصله تیم‌های عملیاتی از پنج ایستگاه عملیاتی به محل‌های گزارش شده اعزام و به شهروندان امداد رسانی کردند.
وی از مهار د ۲ مورد آتش سوزی منزل مسکونی و چندین مورد فرونشست زمین و تخلیه آب ساختمان‌های نیمه کاره در سطح شهر توسط آتش نشانان اشاره کرد و افزود: به رغم کمبود امکانات کار امداد رسانی به شهروندان همچنان ادامه دارد. امیدوارم از خبر ۱۰۰ خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند راضی بوده باشید.

۱۰۰ خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۳ ۰۲:۴۳:۴۸