یک قاتل فراری در شاهرود دستگیر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یک قاتل فراری در شاهرود دستگیر شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، به نقل از روابط عمومی فراجای سمنان، سردار جلیل موقوفه‌ای بیان کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر جراحت فردی بر اثر ضربات چاقو و انتقال وی به یکی از مراکز درمانی در یکی از روستاهای منطقه شهرستان، شاهرود بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۴ رویان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی با بیان اینکه مرد ۶۰ ساله در بیمارستان به علت جراحات وارده فوت کرد ادامه داد به سرعت فرمانده انتظامی شهرستان به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی اقدامات لازم را برای دستگیری قاتل آغاز کردند.
فرمانده انتظامی استان سمنان به شناسایی متهم در کمتر از چهار ساعت با همت مأموران اشاره کرد و افزود: قاتل ۲۹ ساله در نهایت با تلاش‌های صورت گرفته در مخفیگاهش طی یک عملیات پلیسی غافلگیرانه دستگیر شد.
موقوفه‌ای بیان کرد: قاتل انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد و پس از تکمیل پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.
وی همچنین در خبری دیگر با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در بخش بیارجمند موضوع در دستور کار مأموران انتظامی بخش قرار گرفت، گفت: مأموران پس از بررسی‌های انجام شده و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی سه سارق حرفه‌ای و سابقه دار در این بخش شدند و در عملیات ضربتی و غافلگیرانه سارقان غیر بومی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت از منزل و اماکن خصوصی در این بخش اعتراف کردند و در راستای تکمیل پرونده تحت نظر قرار گرفتند. امیدوارم از خبر یک قاتل فراری در شاهرود دستگیر شد راضی بوده باشید.

یک قاتل فراری در شاهرود دستگیر شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۱ ۰۲:۴۲:۲۴