یک شگفتی دیگر از شیرهای رام نشدنی/ باخت برزیل و صعود
سوئیس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یک شگفتی دیگر از شیرهای رام نشدنی/ باخت برزیل و صعود
سوئیس
به گزارش خبرنگار سایت احکام، روز پایانی مرحله مقدماتی گروه G بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه روز جمعه با برگزاری دو دیدار همزمان در قطر آغاز شد که در پایان تیم‌های برزیل و سوئیس موفق شدند به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند.

تیم ملی فوتبال صربستان

در ورزشگاه رأس ابو عبود (۹۷۴) تیم‌های ملی فوتبال سوئیس و صربستان در شرایطی به مصاف هم رفتند که هر دو تیم از شانس صعود برخوردار بودند. با این حال تیم ملی سوئیس توانست این دیدار را ۳ بر ۲ به سود خود خاتمه دهد.

تیم ملی فوتبال سوئیس

در ورزشگاه لوسیل نیز تیم ملی فوتبال برزیل که در دو بازی اول صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرده بود، با ترکیبی متفاوت به مصاف تیم ملی کامرون رفت و در شرایطی که تا دقیقه ۹۰ با شیرهای رام نشدنی بدون گل مساوی بودند در یک غافلگیری یک گل دریافت کردند تا با شکستی تلخ راهی مرحله بعد شوند.

تیم ملی فوتبال کامرون

تیم ملی فوتبال کامرون قبل از این دیدار فقط یک امتیاز داشت و هر چند روی کاغذ شانس صعود داشت اما باید برزیل را شکست می‌داد و در منتظر نتیجه دیدار صربستان و سوئیس می‌ماند تا تکلیفش برای صعود مشخص شود که این اتفاق رخ نداد.

تیم ملی فوتبال برزیل

در پایان دیدارهای این گروه تیم ملی فوتبال برزیل با ۶ امتیاز به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد و تیم ملی فوتبال سوئیس نیز با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آورد. تیم‌های صربستان و کامرون هم از دور مسابقات کنار رفتند. امیدوارم از خبر یک شگفتی دیگر از شیرهای رام نشدنی/ باخت برزیل و صعود
سوئیس
راضی بوده باشید.

یک شگفتی دیگر از شیرهای رام نشدنی/ باخت برزیل و صعود
سوئیس  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۳ ۰۲:۳۹:۳۱