یک شهید و ۷ مجروح در جریان یورش اشغالگران به شهر
جِنین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یک شهید و ۷ مجروح در جریان یورش اشغالگران به شهر
جِنین
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های فلسطینی شنبه شب گزارش دادند که در پی یورش نظامیان اسرائیلی به شهر جنین در کرانه باختری یک فلسطینی شهید و ۷ نفر دیگر مجروح شدند.
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در درگیری‌های جاری در شهر جنین، نوجوانی فلسطینی به اسم «عمار محمد ابو الوفا» به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و ۷ نفر دیگر نیز زخمی شدند که حال ۳ نفر از مجروحان وخیم است.
از سوی دیگر برخی منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی بیمارستان دولتی جِنین و بیمارستان ابن سینا در این شهر را محاصره کرده و نیروهای تک‌تیرانداز را در اطراف بیمارستان مستقر کردند.
به گفته منابع فلسطینی، صدای الله اکبر از مساجد اردوگاه جِنین به گوش می‌رسد و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی ورودی‌های اردوگاه مستقر شده‌اند.
برخی منابع نیز گزارش دادند که نظامیان صهیونیست در منطقه «دوار الحصان» واقع در حد فاصل بین شهر جِنین و اردوگاه آن مستقر شده‌اند.
خبرگزاری فلسطین (وفا) نیز گزارش داد که شنبه شب (امشب) در جریان یورش نظامیان صهیونیست به شهر جِنین و محاصره بیمارستان دولتی شهید خلیل سلیمان و بیمارستان ابن سینا، دو جوان به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شدند.
منابع امنیتی گزارش دادند که نظامیان صهیونیست از چندین محور به شهر جِنین یورش آورده و علاوه بر دو بیمارستان مذکور مقر جمعیت هلال احمر را نیز محاصره کرده و تک‌تیراندازهای آن بر روی پشت بام‌های برخی ساختمان‌ها مستقر شدند.
بر اساس این گزارش، هواپیماهای جاسوسی رژیم صهیونیستی نیز بر فراز شهر جِنین در حال پرواز هستند. امیدوارم از خبر یک شهید و ۷ مجروح در جریان یورش اشغالگران به شهر
جِنین
راضی بوده باشید.

یک شهید و ۷ مجروح در جریان یورش اشغالگران به شهر
جِنین  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۶ ۰۲:۳۷:۵۳