یک شهید و ۲ زخمی براثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در
نابلس

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یک شهید و ۲ زخمی براثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در
نابلس
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی بامداد جمعه از شهادت و زخمی شدن چند فلسطینی در تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری خبر دادند.
بر اساس این گزارش، درپی تیراندازی نظامیان صهیونیست به یک خودرو در نزدیکی پست ایست و بازرسی حواره در نابلس یک فلسطینی شهید و دو نفر دیگر زخمی شدند.
هویت شهید فلسطینی، عماد ابو رشید ۴۷ ساله از اردوگاه عسکر القدیم در نابلس اعلام شده است.
منابع فلسطینی اعلام کرده بودند که سه مجروح تیراندازی نظامیان صهیونیست به بیمارستان رفیدیا در نابلس منتقل شدند.
لازم به ذکر است که رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که حالتی از نگرانی و ترس در نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی در خصوص عملیات‌های قهرمانانه فلسطینیان در نابلس و تبدیل شدن این منطقه به جنین دوم به وجود آمده است.
در این راستا، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت اعلام کرد که نهادهای امنیتی به شدت نگران اظهارات مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین در حمایت از مقاومت هستند.
این روزنامه ادامه داد ارزیابی‌های ارتش رژیم اشغالگر قدس بیانگر آن است که احتمال دارد تلاش‌هایی برای انجام عملیات در پی عملیات آغاز شده توسط ارتش در نابلس انجام شود اما مساله کاملاً روشن آن است و آنها بر ادامه عملیات علیه گروه «عرین الاسود» و تعقیب نیروهای آن تا نابودی کامل این گروه مصمم هستند.
این رسانه صهیونیستی افزود: رژیم صهیونیستی بازگرداندن نابلس به شرایط پیشین و تبدیل نشدن آن به جنین دوم را در دستور کار خود قرار داده است. امیدوارم از خبر یک شهید و ۲ زخمی براثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در
نابلس
راضی بوده باشید.

یک شهید و ۲ زخمی براثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در
نابلس  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۸ ۰۲:۴۲:۰۲