یورش شبانه و وحشیانه اشغالگران اسرائیلی به نابلس و
جنین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش شبانه و وحشیانه اشغالگران اسرائیلی به نابلس و
جنین
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نظامیان اشغالگر اسرائیلی به منظور تخریب خانه اسیر اسامه طویل به شهر نابلس یورش بردند.
گفته شده در پی یورش اشغالگران اسرائیلی به نابلس، مبارزان مقاومت با آنان وارد درگیری مسلحانه شدیدی شدند.
خبرنگار المیادین در این ارتباط گزارش داد که نیروهای اشغالگر از چند محور به نابلس یورش بردند و جوانان فلسطینی با مواد منفجره دست ساز با آنها مقابله کردند.
هلال احمر فلسطین اعلام کرد که تا این لحظه دو نفر در درگیری‌های نابلس زخمی شدند.
یکی از مجروحان از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفته و وضعیت بسیار وخیمی دارد.
گروهان‌های قدس گردان نابلس هم اعلام کرد که مبارزان مقاومت در خیابان المریج در شهر نابلس اشغالگران اسرائیلی را به گلوله بستند و درگیری مسلحانه شدیدی در این منطقه در جریان است.
همزمان، منابع محلی از یورش گسترده نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهر جنین خبر دادند. خبرنگار الجزیره در این ارتباط گزارش داد که یورش رژیم صهیونیستی به روستای یباد در جنوب غربی جنین به درگیری بین جوانان فلسطینی و اشغالگران منجر شده است.
یورش نظامیان اشغالگر به نابلس و جنین در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه به قتل «محمد هیثم التیمیمی» کودک ۳ ساله فلسطینی اذعان کرد و مدعی شد که نظامیان صهیونیستی به اشتباه به سمت خودرویی که این کودک و پدرش در آن بودند، تیراندازی کردند.
محمد هیثم التمیمی یکم ژوئن در زمانی که همراه پدرش داخل خودرو بود و قصد عزیمت به خانه یکی از بستگان در روستای مجاور برای شرکت در جشن تولد را داشت، توسط نظامیان صهیونیستی هدف تیراندازی قرار گرفت و به شدت مجروح شد و در نهایت پس از ۴ روز بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.
ارتش رژیم صهیونیستی پس از انتشار نتایج تحقیقات خود در این باره گفته که این حادثه زمانی به وقوع پیوست که شهرک صهیونیست‌نشین «نفیه تسوف» در اطراف روستای نبی صالح و یک پادگاه نظامی در آن نزدیکی هدف تیراندازی قرار گرفتند و نظامیان ارتش برای شناسایی عاملان این تیراندازی در این منطقه مستقر شدند و یکی از نظامیان صهیونیستی که مسئول رصد آن منطقه بوده، با مشاهده دو نفر که سوار خودرو شدند، گمان کرده که عاملان تیراندازی آن‌ها هستند و به سمتشان آتش گشوده که طی آن این دو نفر مجروح شدند و در نهایت کودک ۳ ساله فلسطینی به شهادت رسید.
ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد که با رسیدن نیروهای صهیونیستی به نزدیکی خودرو، متوجه شدند که سرنشینان آن یک مرد و یک کودک هستند.
ارتش صهیونیستی اعلام کرده که تیراندازی به سمت این خودرو به سبب اطلاع رسانی اشتباه بین نیروهای صهیونیستی صورت گرفته و قرار است نتایج تحقیقات به دادستانی نظامی ارجاع داده شود تا آن را بررسی کند.
ارتش رژیم صهیونیستی پس از پایان تحقیقات در مورد این حادثه، صرفاً به توبیخ یک افسر صهیونیستی بسنده کرده است!!
البته کودک‌کشی در ذات صهیونیست‌ها است و از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به ۳۰ کودک فلسطینی در نوار غزه و کرانه باختری در حملات صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند و هرگز عاملان این جنایات بازخواست و محاکمه نشدند. شهادت «محمد هیثم التمیمی» به دست نظامیان صهیونیست، بار دیگر نشان داد که رژیم صهیونیستی به دنبال نسل کشی فلسطینی‌ها از طریق هدف قرار دادن کودکان و زنان بی گناه است. امیدوارم از خبر یورش شبانه و وحشیانه اشغالگران اسرائیلی به نابلس و
جنین
راضی بوده باشید.

یورش شبانه و وحشیانه اشغالگران اسرائیلی به نابلس و
جنین  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۵ ۰۲:۳۸:۴۶