یورش بامدادی گسترده اشغالگران به کرانه باختری/۳ فلسطینی شهید
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش بامدادی گسترده اشغالگران به کرانه باختری/۳ فلسطینی شهید
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در حالی که حمله‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه طی ساعات گذشته ده‌ها شهید و زخمی برجای گذاشته است، نبرد نیروهای مقاومت با اشغالگران در جریان یورش این عناصر به کرانه باختری نیز شدت گرفته است.
منابع فلسطینی بامداد امروز (پنجشنبه) از یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف کرانه باختری و شهید و زخمی شدن چند فلسطینی خبر دادند.
تارنمای اینترنتی فلسطین الیوم گزارش داد که نیروهای رژیم صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری با مبارزان فلسطینی درگیر شدند.
به نوشته رسانه‌های فلسطینی، نظامیان اشغالگر به طور همزمان به شهرهای نابلس، طولکرم، اریحا، قلقیلیه، طوباس، بیت لحم، رام‌الله و البیره یورش برده‌اند.
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در جریان یورش نظامیان اشغالگر به شهر طولکرم در شمال غرب کرانه باختری تاکنون ۳ جوان فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.
نظامیان اسرائیلی بامداد امروز طی یک عملیات گسترده در چندین شهر کرانه باختری، به خانه صاحبان صرافی‌ها یورش برده و در حال بازداشت آن‌ها هستند.
اشغالگران همچنین با شکستن در و کرکره‌ی صرافی‌ها در چندین شهر وارد آن‌ها شده‌اند.
در شهر طوباس نیز جوانان مسلح فلسطینی به مقابله با نظامیان اسرائیلی برخاسته‌اند. امیدوارم از خبر یورش بامدادی گسترده اشغالگران به کرانه باختری/۳ فلسطینی شهید
شدند
راضی بوده باشید.

یورش بامدادی گسترده اشغالگران به کرانه باختری/۳ فلسطینی شهید
شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۶ ۰۲:۳۷:۱۸