یورش بامدادی صهیونیست‌ها به جنین همزمان با درگیری‌ها در
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش بامدادی صهیونیست‌ها به جنین همزمان با درگیری‌ها در
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های فلسطینی بامداد سه‌شنبه از یورش مجدد نظامیان صهیونیست به شهر و اردوگاه جنین در کرانه باختری خبر دادند.
در همین ارتباط، خبرگزاری «شهاب» گزارش داد که حدود ۵۰ خودروی نظامی به جنین هجوم آورده و بیمارستان دولتی این منطقه را محاصره کردند.
بر این اساس، رزمندگان مقاومت فلسطین نیز با اشغالگران درگیر شده و خودروهای آنها را با دستگاه‌های انفجاری قوی هدف قرار دادند.
از سوی دیگر، شبکه خبری الجزیره گزارش داد که همزمان با یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری رود اردن، بامداد سه‌شنبه برق بسیاری از مناطق این شهر و اردوگاه آن قطع شد.
بولدوزرهای رژیم صهیونیستی همزمان کار تخریب تأسیسات زیربنایی فلسطینی‌ها را پس از یورش آنها به شهر جنین و اطراف اردوگاه آن آغاز کردند.
بر اساس گزارش خبرنگار الجزیره، نیروهای اشغالگر اقدام به یورش به شماری از ساختمان‌های شهر جنین و اطراف اردوگاه آن کرد و تیم‌های تک‌انداز ارتش این رژیم نیز در منطقه مستقر شدند.
همزمان با این یورش، مناطق مختلف خان یونس در جنوب غزه نیز بار دیگر توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بمباران شد. امیدوارم از خبر یورش بامدادی صهیونیست‌ها به جنین همزمان با درگیری‌ها در
غزه
راضی بوده باشید.

یورش بامدادی صهیونیست‌ها به جنین همزمان با درگیری‌ها در
غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۵ ۰۲:۳۷:۰۰