یورش بامدادی اشغالگران به کرانه باختری و مقابله جوانان
فلسطینی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش بامدادی اشغالگران به کرانه باختری و مقابله جوانان
فلسطینی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان رژیم اشغالگر قدس بامداد امروز یکشنبه به شهرک‌های عورتا و کفرقلیل در نابلس واقع در کرانه باختری یورش بردند.
بر پایه این گزارش، رسانه‌های فلسطینی همچنین از یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به شهرک جبل المکبر در جنوب قدس اشغالی و شهرک بیت امر و منطقه جنوبی در الخلیل خبر دادند.
منابع خبری از درگیری مسلحانه میان مبارزان فلسطینی و نظامیان اشغالگر صهیونیستی در مجاور اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری اشغالی خبر دادند.
این منابع اعلام کردند که جوانان مبارز فلسطینی، متجاوزان صهیونیست را در محله الجابریات در نزدیکی این اردوگاه با چند بسته انفجاری هدف قرار دادند.
به گفته این منابع، یک بسته انفجاری با قدرت انفجاری شدید در مسیر عبور نظامیان متجاوز منفجر شد و همزمان جوانان مبارز به سمت اشغالگران تیراندازی کردند.
از سوی دیگر، گردان‌های شهدای الاقصی در جنین واقع در کرانه باختری با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگانش به یاری خداوند، یورش نظامیان اشغالگر صهیونیست به شهرک یعبد در جنوب غربی جنین را به رگبار بسته و آنها را با بسته‌های انفجاری هدف قرار دادند. امیدوارم از خبر یورش بامدادی اشغالگران به کرانه باختری و مقابله جوانان
فلسطینی
راضی بوده باشید.

یورش بامدادی اشغالگران به کرانه باختری و مقابله جوانان
فلسطینی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۲:۰۳