یورش اشغالگران صهیونیست به نابلس / مقاومت فلسطین پاسخ
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش اشغالگران صهیونیست به نابلس / مقاومت فلسطین پاسخ
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، نیروهای اشغالگر اسراییل از چند جبهه به شهر نابلس یورش بردند. این نیروها، به یک ساختمان مسکونی در نزدیکی دانشگاه النجاح در نابلس حمله کردند.
یورش اشغالگران به نابلس خیلی زود با واکنش نیروهای فلسطینی روبرو شد و نیروهای اشغالگر در مجاورت میدان شهدا در مرکز نابلس با بمب قوی هدف قرار گرفتند.
نیروهای مقاومت همچنین خودروهای اشغالگران را که به نابلس یورش بردند، در خیابان فلسطین و میدان شهدا هدف قرار دادند.
پرواز هواپیماهای تجسسی اسراییل در پی درگیری‌های مداوم در نزدیکی میدان شهدا در مرکز نابلس صورت گرفت و این درگیری‌ها طی ساعاتی شدت یافت.
گردان‌های شهدای الاقصی نیز این درگیری را تایید کرد و گفت که مجاهدان ما نیروهای اشغالگر را در چند منطقه از شهر نابلس هدف قرار دادند.
گردان‌های شهدای الاقصی همچنین افزود که در جریان هجوم نیروهای اشغالگر به منطقه الشهدا در مرکز نابلس، یک بمب انفجاری به سوی نیروهای اشغالگر پرتاب شد.
هلال احمر فلسطین هم اعلام کرد که یک جوان فلسطینی بر اثر اصابت گلوله‌های رژیم صهیونیستی در شهر نابلس مجروح شده است.
این درگیری‌ها به قدری شدید بود که سرانجام منجر به عقب نشینی نظامیان صهیونیست از نابلس شد.
ارتش رژیم صهیونیستی بامداد و صبح دیروز نیز به مناطق مختلف کرانه باختری حمله کرده بود. نظامیان صهیونیست در جریان حمله به اردوگاه جنین به مغازه‌های این اردوگاه یورش برده و شیشه‌های آن‌ها را شکستند. بولدوزرهای ارتش رژیم صهیونیستی نیز ساختمان‌های اردوگاه جنین را تخریب کرد. نیروهای فلسطینی نیز با امکاناتی که در اختیار دارند تلاش کردند مانع پیشروی این متجاوزان شوند به طوری که با پرتاب نارنجک تجهیزات نظامی آن‌ها را هدف قرار دادند.
دیروز همچنین نظامیان صهیونیست به منطقه سلواد واقع در شمال شرق رام الله نیز حمله کردند. گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که نظامیان اشغالگر در جریان حمله به شهر و اردوگاه جنین بیمارستان‌های ابن سینا و رازی را محاصره کردند. این نظامیان صهیونیست به شهر طوباس در کرانه باختری نیز حمله کردند.
ارتش رژیم صهیونیستی در حمله به مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی اقدام به بازداشت گسترده شهروندان فلسطینی کرد. عناصر پیاده نظام نیز در ورودی اردوگاه جنین مستقر شدند. این حملات و یورش‌ها شهر بیت لحم را نیز دربرگرفته است. شبکه المیادین گزارش داد که تک تیراندازهای رژیم صهیونیستی بر روی تعدادی از خانه‌های شهر جنین مستقر شده‌اند.
روز گذشته نیز همزمان با حمله وحشیانه هوایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «عین عریک» واقع در غرب رام الله در کرانه باختری یورش بردند.
علاوه بر این پس از حمله نظامیان صهیونیست به تظاهرات حمایت از غزه در الخلیل واقع در کرانه باختری، یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها زخمی شد. همچنین جوانان فلسطینی دیوار حایل در اطراف محله «النقار» در قلقیلیه را به آتش کشیدند. امیدوارم از خبر یورش اشغالگران صهیونیست به نابلس / مقاومت فلسطین پاسخ
داد
راضی بوده باشید.

یورش اشغالگران صهیونیست به نابلس / مقاومت فلسطین پاسخ
داد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۸ ۰۲:۳۸:۳۵