یورش اشغالگران به نابلس با مقاومت فلسطینی‌ها روبرو
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یورش اشغالگران به نابلس با مقاومت فلسطینی‌ها روبرو
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شمار زیادی از نیروهای ارتش اشغالگر صهیونیستی از ساعاتی پیش به اردوگاه بلاطه در شرق نابلس یورش بردند.
منابع محلی اعلام کردند که نظامیان اسرائیلی پس از یورش به اردوگاه بلاطه چندین خانه را محاصره کرده و از افراد داخل آن خواستند خود را تسلیم کنند.
در پی یورش صهیونیست‌ها به نابلس، مبارزان مقاومت با آنان رویارو شدند.
مبارزان فلسطینی اشغالگران اسرائیلی را به گلوله بسته و در مسیر گشتی‌های آنان چندین بمب منفجر کردند.
تنش‌ها در مناطق اشغالی فلسطین طی چند روز گذشته بار دیگر بالا گرفته و پیش از این منابع صهیونیستی پیش بینی کرده بودند که در صورت ادامه تعطیلی گذرگاه‌ها، حملات راکتی از غزه از سر گرفته خواهد شد.
خبرنگار شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این ارتباط تاکید کرده است که برآورد محافل اسرائیلی حاکی از آن است که در صورتی که فردا هم گذرگاه‌های نوار غزه بسته بماند، گروه‌های مقاومت درصدد شلیک راکت به سمت اراضی اشغالی خواهند بود.
این در حالی است که شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی هم به نقل از ارتش این رژیم بیان کرد که گذرگاه‌های غزه به سبب ادامه تظاهرات فلسطینیان در نوار مرزی، همچنان بسته خواهد ماند.
از سوی دیگر، پایگاه خبری عبری زبان والا تاکید کرد که برآوردهای ارتش رژیم صهیونیستی حاکی از آن است که یکی از دلایل تنش و درگیری‌های نوار مرزی غزه، تمایل حماس برای افزایش تعداد کارگران فلسطینی در اراضی اشغالی است که نهادهای امنیتی اسرائیلی در مرحله کنونی با این مسئله مخالف هستند.
نگرانی منابع صهیونیستی از عملیات فلسطینی‌ها در شرایطی است که اخبار اولیه از وقوع عملیات تیراندازی در منطقه غور اردن به سمت خودروی شهرک‌نشینان صهیونیست حکایت دارد. منابع عبری زبان با اشاره به اینکه تیراندازی از داخل یک خودروی در حال حرکت انجام شده، مدعی شدند که این عملیات تلفات جانی نداشته است.
همچنین گروهان‌های قدس گردان جنین (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که مبارزان این گردان صبح روز دوشنبه طی عملیاتی ترکیبی یک پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی و یک خودروی اسرائیلی را در اطراف این شهر هدف قرار دادند.
گردان جنین با اشاره به اینکه این عملیات تلفات جانی در پی داشته، تاکید کرد که عملیات امروز پاسخی به جنایات و تجاوزات اشغالگران صهیونیست علیه مسجد الاقصی و زنان آزاده فلسطینی است.
بنابر اعلام منابع فلسطینی تنها طی ۲۴ ساعت اخیر، پنج مورد عملیات تیراندازی علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری رخ داده است.
عملیات‌های مقاومتی در کرانه باختری در ماه‌های اخیر رشد بی سابقه‌ای داشته است. در این میان عملیات‌های تیراندازی مبارزان مقاومت نیز سهم زیادی در این عملیات‌های داشته است و از ابتدای سال جاری منجر به هلاکت دستکم ۳۸ صهیونیست شده است.
همچنین منابع محلی اعلام کردند که جوانان فلسطینی موفق به سرنگونی یک دستگاه کوادکوپتر ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه ملکه در شرق غزه شدند.
جزئیات بیشتری از این رخداد از سوی منابع فلسطینی و مأموریت احتمالی این پهپاد صهیونیستی منتشر نشده است.
منابع محلی نیز اعلام کردند که مقاومت فلسطین در نوار غزه صبح روز دوشنبه موشکی جدید را به سمت آب‌های غزه شلیک و آزمایش کرده است.
مقاومت فلسطین اخیراً در راستای تقویت توان عملیاتی و نظامی خود دور چهارم رزمایش الرکن الشدید (تکیه گاه مستحم) را در نوار غزه برگزار کرده است. امیدوارم از خبر یورش اشغالگران به نابلس با مقاومت فلسطینی‌ها روبرو
شد
راضی بوده باشید.

یورش اشغالگران به نابلس با مقاومت فلسطینی‌ها روبرو
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۹ ۰۲:۳۶:۳۶