یمن: نبرد آینده قتلگاه متجاوزان خواهد بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یمن: نبرد آینده قتلگاه متجاوزان خواهد بود به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المسیره، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع و محمد عبدالکریم الغماری رئیس ستاد مشترک ارتش دولت نجات ملی یمن تاکید کردند که اگر دشمن از فرصت ها برای برقراری صلح استفاده نکند، نبرد آینده قتلگاه متجاوزان در زمین، دریا و آسمان خواهد بود.
بر اساس این گزارش، وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش یمن پیام تبریکی را به مناسبت پنجاه و پنجمین سالروز استقلال این کشور به عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن ارسال کردند.
در این پیام آمده است: اگر دشمن از این فرصت به منظور ایجاد راهکار برای برون رفت از بحران و پرداخت حقوق کارکنان و پایان دادن به محاصره و خروج یمن از جنگ بیهوده تحت حمایت آمریکا استفاده نکند، نبرد آینده قتلگاه متجاوزان خواهد بود و دشمن باید بین راه نجات و راه منتهی به سرنوشت قطعی خود یکی را انتخاب کند.
این پیام می افزاید: هرگونه تلاش دشمن برای القای اینکه اوضاع در آبهای منطقه ای و بین المللی ما ناایمن است تا از این طریق بتواند برای اشغال خاک و جزایر ما بهانه بتراشد و جای پایی برای رژیم صهیونیستی در جزایر و سواحل ما ایجاد کند، به شکست خواهد انجامید چرا که یمن امروز یمن قبل نیست.
وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش دولت نجات ملی یمن در صنعا، همچنین بر آمادگی بالای نیروهای مسلح برای صیانت از مرزها و ثروت ها و آبهای منطقه ای و تامین امنیت بازرگانی و کشتیرانی در آبهای بین المللی تاکید کردند.
در پایان این پیام آمده است که نیروهای مسلح یمن در بالاترین سطح آمادگی قرار دارند و برای اجرای تمام ماموریت های محوله تا زمان پیروزی ملت یمن اقدام خواهند کرد. امیدوارم از خبر یمن: نبرد آینده قتلگاه متجاوزان خواهد بود راضی بوده باشید.

یمن: نبرد آینده قتلگاه متجاوزان خواهد بود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۳۰ ۰۲:۳۸:۱۲