یزد توانمندی ارتباط گسترده با یاسبرین در درمان و پزشکی را
دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یزد توانمندی ارتباط گسترده با یاسبرین در درمان و پزشکی را
دارد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، بی‌بی فاطمه حقیرالسادات در دیدار هیئت های اعزامی شهرداری‌های یاسبرین مجارستان و گیومری ارمنستان با مدیران دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار کرد: نزدیک به ۳۰ سال است که یاسبرین و یزد خواهرخوانده هستند.
وی عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که در ارتباط با پیمان‌های خواهرخواندگی وجود دارد، این است که این پیمان‌ها تاریخ دارند و باید تمدید شوند.
رئیس کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر یزد بیان کرد: چند سال است که زمان تفاهم خواهرخواندگی یزد و یاسبرین مجارستان به پایان رسیده و باید تمدید شود.
حقیرالسادات با تاکید بر اینکه فرمت قرارداد خواهرخواندگی‌ها نیاز به بروزرسانی داشت، گفت: فرمت جدید و استاندارد خواهرخوانده ها تدوین شده و امروز تمدید قرارداد خواهرخواندگی یزد و یاسبرین امضا می‌شود.
وی گفت: یکی از موضوعاتی که یزد و یاسبرین با آن ارتباط و تعامل بسیار خوبی داشت، در حوزه علمی بوده و اکنون هم به دنبال افزایش این تعاملات با خواهرخوانده خود هستیم.
رئیس کمیسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: خواهرخواندگی‌ها نقش مهمی در تعاملات در حوزه‌های مختلف دارد و باید از تمام جوانب آن استفاده کنیم.
حقیرالسادات افزود: با توجه به جایگاه یزد در حوزه‌هایی از جمله درمان ناباروری و قلب در حوزه توریست درمانی می‌توانیم موفقیت زیادی داشته باشیم. امیدوارم از خبر یزد توانمندی ارتباط گسترده با یاسبرین در درمان و پزشکی را
دارد
راضی بوده باشید.

یزد توانمندی ارتباط گسترده با یاسبرین در درمان و پزشکی را
دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۱ ۰۲:۴۰:۰۸