یادواره شهدای رسانه استان یزد برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر یادواره شهدای رسانه استان یزد برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار حسین زارع کمالی در دومین یادواره شهدای رسانه استان یزد که در آستان مقدس امامزاده سید جعفرمحمد (ع) یزد برگزار شد، اظهار کرد: هر آنچه امروز در کشورمان داریم از عاشورای حسینی است و اگر الگوگیری از قیام امام حسین (ع) نبود، انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسید.
‌وی با اشاره به اقتدار نظامی کشورمان که اخیراً شاهد برخی جلوه‌های آن در تنگه هرمز بودیم، گفت: این اقتدار تا زمانی برقرار است که عمارهای زمان در جنگ شناختی امروز، مالک اشتر دوران را یاری کنند.
زارع کمالی، یکی از مهم‌ترین دلایل بروز حوادث عاشورا را خالی شدن جامعه از حق و حقیقت و بازگشت به عقب جامعه از خطوط ترسیم شده توسط پیام اکرم(ص) پس از ۶۰ سال ذکر کرد و ادامه داد: اگر امروز نیز خوب عمل نکرده و جهاد تبیین نکنیم، همه محورهایی که امام راحل(ره) برای جامعه اسلامی طراحی کرده و بیش از ۲۷۰ هزار شهید برای آن تقدیم شد، به عقب باز خواهد گشت.
فرمانده سپاه الغدیر استان مهم‌ترین راهکار مقابله با جنگ ترکیبی امروز با دشمن را جهاد تبیین خواند و با بیان اینکه همگی در قبال این مسئولیت خطیر وظیفه داریم، تصریح کرد: گام مهم در تحقق جهاد تبیین، جهاد امید آفرینی در این جنگ نابرابر است و برای موفقیت در آن باید جهاد خدمت‌رسانی در جامعه را رقم بزنیم. امیدوارم از خبر یادواره شهدای رسانه استان یزد برگزار شد راضی بوده باشید.

یادواره شهدای رسانه استان یزد برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۴ ۰۲:۳۹:۲۷