گزارش‌ها درباره حمله به کشتی صهیونیستی در باب المندب

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گزارش‌ها درباره حمله به کشتی صهیونیستی در باب المندب به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، سازمان امنیت دریایی انگلیس بامداد سه شنبه اعلام کرد، گزارشی درباره وقوع یک حادثه امنیتی در نزدیکی تنگه باب المندب در دریای سرخ دریافت کرده و بررسی‌ها درباره این موضوع آغاز شده است.
از سوی دیگر، برخی منابع خبری نیز گزارش دادند که خبرها حاکی از حمله به یک کشتی صهیونیستی در تنگه باب المندب در نزدیکی سواحل یمن با یک موشک دریایی است.
هنوز منابع رسمی گزارشی در این باره منتشر نکرده‌اند.
طبق آخرین اخبار دریافتی به نقل از شبکه خبری المیادین، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طی ساعت آینده بیانیه مهمی درباره جزئیات این واقعه صادر خواهد کرد.
پیش تر نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرده بود، در صورتی که کمک‌های غذایی و دارویی به غزه نرسد از عبور و مرور کشتی‌های صهیونیستی یا به مقصد فلسطین اشغالی جلوگیری خواهد کرد.
نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که از زمان انتشار بیانیه کنونی، فرمان جلوگیری از عبور کلیه کشتی‌ها به مقصد سرزمین‌های اشغالی فلسطین اجرایی خواهد شد. امیدوارم از خبر گزارش‌ها درباره حمله به کشتی صهیونیستی در باب المندب راضی بوده باشید.

گزارش‌ها درباره حمله به کشتی صهیونیستی در باب المندب  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۲ ۰۲:۳۷:۳۴