گردهمایی یزدی‌ها در پایگاه انقلاب اسلامی به ۴ مناسبت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گردهمایی یزدی‌ها در پایگاه انقلاب اسلامی به ۴ مناسبت حجت الاسلام محمدحسین متوسل در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به فرا رسیدن ۹ دی و سالروز رقم خوردن حماسه بزرگ ۹ دی اظهار کرد: به همین مناسبت مراسم ویژه حماسه ۹ دی در مسجد روضه محمدیه برگزار می شود.
وی عنوان کرد: این مراسم همچنین به مناسبت سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به استان یزد در ۱۱ دی ماه سال ۱۳۸۶ برگزار می شود.
متوسل، این مراسم را همچنین ویژه سالگرد شهاهدت سردار سلیمانی و رحلت آیت الله مصباح یزدی اعلام کرد و گفت: مردم یزد به مناسبت این چهار واقعه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) گردهم جمع خواهند شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد یادآور شد: این مراسم روز شنبه، ۹ دی ماه ساعت ۸ صبح برگزار می شود و از عموم مردم استان دعوت می کنیم تا در این مراسم حضور پیدا کنند.
گفتنی است؛ از آنجا که مسجد روضه محمدیه که به مسجد حظیره نیز شهرت دارد، پایگاه مبارزات انقلاب اسلامی به رهبری آیت الله شهید صدوقی بوده است، یزدی‌ها این مسجد را پایگاه انقلاب اسلامی معرفی می کنند. امیدوارم از خبر گردهمایی یزدی‌ها در پایگاه انقلاب اسلامی به ۴ مناسبت راضی بوده باشید.

گردهمایی یزدی‌ها در پایگاه انقلاب اسلامی به ۴ مناسبت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۹ ۰۲:۴۱:۰۵