گردهمایی دختران دهه هشتادی در سمنان برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گردهمایی دختران دهه هشتادی در سمنان برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، همزمان با شامگاه دوشنبه و متقارن با شب سالگرد شهادت حضرت رقیه (س) گردهمایی ۴۰۰ نفر از دختران دهه هشتادی در فضای معنوی به میزبانی باغ موزه دفاع مقدس استان سمنان برگزار شد.
حفظ ارزش‌ها، حجاب و عفاف و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از سیره بانوان بزرگ جهان اسلام در زمره اهداف این همایش معنوی و بزرگ ذکر شده است.
مرضیه تدین فرد رئیس مرکز نیکوکاری مسجدالنبی (ص) سمنان در حاشیه این مراسم گفت: یکی از مهمترین اهداف این نوع برنامه‌ها، ترویج شعائر دینی و تبیین مسائلی مانند حجاب و عفاف برای دختران ما است که امروز در جامعه اسلامی زندگی می‌کنند.
وی با بیان اینکه دختران دهه هشتادی از این نوع مراسم، استقبال پرشور می‌کنند و این نشان می‌دهد که تشنه آموختن و شنیدن هستند، افزود: این نوع همایش‌های معنوی در راستای جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شده است.
محمد حسین ذوالفقاری مدیرکل کمیته امداد استان سمنان نیز در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، بیان کرد: ۱۶۰ نفر از عوامل اجرایی خانه‌های امداد استان سمنان ذیل طرح محلات کم برخوردار ۲۰۲۰ در قالب رهسپاران عصر ظهور، امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه راهی کربلای معلی شدند.
وی افزود: این زائران در قالب چهار کاروان امروز سمنان را به مقصد کربلای معلی ترک کردند.
به گزارش سایت احکام، کمیته امداد استان سمنان یکی از برگزار کنندگان این مراسم محسوب می‌شود این دست مراسم در واقع به نوعی مرتبط با رسالت‌های اجتماعی و فرهنگی کمیته امداد در قالب طرح‌های محله محوری است. امیدوارم از خبر گردهمایی دختران دهه هشتادی در سمنان برگزار شد راضی بوده باشید.

گردهمایی دختران دهه هشتادی در سمنان برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۲ ۰۲:۳۸:۴۰