گردهمایی بزرگ هیئت‌های مذهبی کالپوش برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گردهمایی بزرگ هیئت‌های مذهبی کالپوش برگزار شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، گردهمایی بزرگ هیئت‌های مذهبی بخش کالپوش شهرستان میامی با ذکر یاد شهدای عملیات غرور آفرین مرصاد شامگاه سه شنبه با حضور فرماندار و دیگر مسئولان اجرایی و همچنین جمعی از مسئولان لشگری و انتظامی و قضائی و با استقبال پرشور مردم همیشه در صحنه کالپوش در روستای مسجد رضوان برگزار شد.
در این مراسم ضمن اشاره به فعالیت هیئت‌های مذهبی کالپوش یاد شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهرستان میامی به خصوص سه شهید عملیات غرور آفرین مرصاد گرامی داشته شد. شهرستان میامی در این عملیات سه شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
فرماندار میامی در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد سه شهید مرصاد گفت: کالپوش ۵۷ شهید را تر دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده که نشان از نقش آفرینی مردم این منطقه در تحولات انقلاب اسلامی ایران دارد.
علیرضا آشوری با بیان اینکه استان سمنان در عملیات مرصاد ۶۷ شهید را تقدیم انقلاب کرد، بیان داشت: رزمندگان استان به خصوص تیپ قائم (عج) در روز عملیات مرصاد کاری شگفت آور کردند و نگذاشتند که نقشه دشمنان به پیروزی برسد لذا امروز این شهدا رسالت سنگینی بر دوش ما گذارده‌اند.
وی با بیان اینکه منافقین در این تصور بودند که در فروغ جاویدان خود می‌توانند سه روزه تهران را بگیرند اما در معادلات خود جایی برای رشادت‌های رزمندگان این خطه لحاظ نکرده بودند، افزود: رزمندگان اسلام نشان دادند که تا آخرین قطره خون شأن ایستاده‌اند.
فرماندار میامی همچنین از هیئت‌های مذهبی به واسطه همراهی با مقررات انتظامی و نظامی، بهداشتی و همچنین صرفه‌جویی در مصرف آب و برق و… تشکر کرد و گفت: مردم ما نشان داده‌اند که همواره با بصیرت هستند.
آشوری همچنین از هیئت‌های مذهبی را جریان ساز دانست و گفت: هیئت‌ها همواره جهاد تبیین که در زمره تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی است را در برنامه‌های خود داشته باشند.
به گزارش سایت احکام، شهیدان علی اکبر عرب از روستای حسین آباد کالپوش، رضا میرزایی از روستای ابراهیم آباد و عباس عرب عامری از روستای ارمیان سه شهید میامی در عملیات مرصاد هستند. امیدوارم از خبر گردهمایی بزرگ هیئت‌های مذهبی کالپوش برگزار شد راضی بوده باشید.

گردهمایی بزرگ هیئت‌های مذهبی کالپوش برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۶ ۰۲:۳۹:۱۱