گردانهای الأقصی مرکز فرماندهی صهیونیست‌ها در غزه را درهم
کوبید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر گردانهای الأقصی مرکز فرماندهی صهیونیست‌ها در غزه را درهم
کوبید
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از منابع خبری فلسطینی، گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه شامگاه روز دوشنبه از حمله با موشک هدایت شونده از نوع ۱۰۷ به یک مقر فرماندهی صهیونیستی در غزه خبر دادند.
بر پایه این گزارش، گردان‌های الاقصی در نوار غزه در بیانیه‌ای اعلام کردند که مقر فرماندهی و کنترل دشمن را با موشک ۱۰۷ در جنوب غربی شهر غزه بمباران کردند.
از سوی دیگر، ساعاتی پیش نیز، نیروهای شهید «عمر القاسم» دوشادوش گروه‌های مقاومت فلسطینی در رویارویی با اشغالگران در غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروها و ادوات جنگی اشغالگران اسرائیلی را در شرق گورستان شرقی در شمال نوار غزه با گلوله‌های خمپاره هدف قرار داده است.
گفتنی است که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه تازه‌ترین آمار شهدا و مجروحان جنگ در غزه را اعلام کرد. این وزارتخانه تاکید کرد در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ فلسطینی دیگر در نوار غزه به شهادت رسیده و ۹۴ نفر هم زخمی شدند.
وزارت بهداشت غزه بیان کرد که شمار کلی شهدای جنگ در غزه از هفتم اکتبر تا این لحظه به ۳۳ هزار و ۷۹۷ نفر و شمار مجروحان نیز به ۷۶ هزار و ۴۶۵ نفر رسیده است.
قریب به ۸۰۰۰ نفر نیز همچنان مفقود و زیر آوار هستند و تلاش برای بیرون کشیدن آن‌ها همچنان ادامه دارد. همچنین ۷۳ درصد از شهدا و مجروحان جنگ در غزه زن و کودک هستند امیدوارم از خبر گردانهای الأقصی مرکز فرماندهی صهیونیست‌ها در غزه را درهم
کوبید
راضی بوده باشید.

گردانهای الأقصی مرکز فرماندهی صهیونیست‌ها در غزه را درهم
کوبید  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۶ ۰۲:۴۰:۴۴