کیفی سازی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ضروری است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کیفی سازی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ضروری است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سید عبدالرضا هاشمی سه‌شنبه‌شب در همایش توجیهی و ابلاغ برنامه ۱۴۰۲ ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه امامت و ولایت، اظهار داشت:یکی از وظایف نمایندگی ولی فقیه در سپاه ارتقای سطح دانشی و نگرشی کارکنان سپاه و بسیج است.
وی اضافه کرد: برنامه‌هایی که تهیه، تدوین و ابلاغ می‌شود باید علاوه بر ارتقای سطح دانشی، باید در نهایت منجر به ایجاد نگرش و ایمان مخاطبین ما شود و از این نظر پایش و پالایش برنامه‌ها و بازخوردگیری و کیفی سازی آن خیلی اهمیت دارد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: جهت گیری برنامه‌های نمایندگی ولی فقیه در سپاه باید به سمت و سویی باشد که بتواند پاسداران و بسبجیانی در تراز ولایت تربیت نماید و بر این اساس نماینده ولی فقیه در سپاه چندین سال است که مسئله کیفی سازی و سنجش میزان اثربخشی برنامه‌ها را مورد عنایت قرار داده اند و با تاسی از رهنمودها و انتظارات امام خامنه ای عزیز، اهل دقت و نظر را به متوجه یک نگاه تحولی کرده‌اند.
وی با اشاره نقش سنگرنشینی پاسداران برای انقلاب و افتخار سربازی ولایت، بیان داشت: پاسداران به عنوان سرباز ولایت و سنگر نشین انقلاب، وظیفه دارند تا در مقابل سناریوی ولایت ستیزی دشمنان با بصیرت و قاطعیت به رسالت جهاد تبیین و مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی با تمام وجود در صحنه باشند تا در موارد مقتضی به تناسب انجام وظیفه کنند و فتنه ولایت ستیزی بدخواهان نظام و انقلاب را کما فی السابق با شکست مواجه کنند.
هاشمی بیان کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید بپرهیزید از آن فتنه‌ای که اگر بر پا شد این‌طور نخواهد بود که تنها دامن فتنه‌گران و آتش افروزان را بگیرد بلکه اثرات و تبعات آن دامن همه را خواهد گرفت.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یادآور شد: در شرایط کنونی برای عبور از مشکلات و چالش آفرینی دشمنان ضمن اتخاذ روحیه جهادی و مقاومت می‌بایست کماکان پا به رکاب نایب المعصوم امام خمنه ای عزیز حرکت کنیم تا بتوانیم نقشه ولایت ستیزی و سناریوی امت بدون امام را نقش بر آب کنیم. امیدوارم از خبر کیفی سازی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ضروری است راضی بوده باشید.

کیفی سازی برنامه‌های فرهنگی و تربیتی ضروری است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۵:۵۲