کیفیت بخشی به پخت نان در شفت ضرورت دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کیفیت بخشی به پخت نان در شفت ضرورت دارد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی نقدی عصر دوشنبه در جلسه آموزشی متصدیان واحدهای نانوایی شهرستان ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: رسالت پخت و عرضه نان مانند دیگر کالاها نیست چون نان از قدیم و طبق باورهای دینی جایگاه ویژه‌ای دارد و همواره محترم بوده است.
فرماندار شفت با اشاره به اینکه باید در جهت جلب رضایت عمومی در حوزه کمیت و کیفیت نان تلاش کنیم، بیان کرد: دغدغه همه ما این است که متفاوت از گذشته گام برداریم.
نقدی ادامه داد: مجموعه اقداماتی که در دولت سیزدهم در حوزه نان صورت می‌گیرد اقدامات دو سویه است و مطالبات مردم نسبت به افزایش کیفیت نان صرفاً متوجه نانوا نیست بلکه هر فردی که در زنجیره تولید و عرضه نان فعال است باید وظیفه خود را به درستی انجام دهد و نواقص را برطرف کند.
وی با تاکید بر حل مشکلات موجود در این حوزه افزود: همه باید دست به دست هم دهیم تا بساط فروش آرد آزاد، کم فروشی و رعایت نکردن بهداشت را برای همیشه از شهرستان شفت حذف کنیم البته اکثر نانوایان به عنوان یک قشر زحمتکش و اثرگذار توانسته‌اند رضایت مردم را با خدمات خوبی که ارائه می‌دهند کسب کنند.
نقدی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴۰ نانوایی در شهرستان شفت فعالیت دارند، تصریح کرد: زمانی نارضایتی کاهش پیدا می‌کند که بتوانیم با اطمینان بگوییم آرد با کیفیت به تمام نانوایی‌ها توزیع می‌شود و همه نانوایان طبق وظیفه خود به مردم خدمت می‌کنند.
وی در جهت بالا بردن کیفیت نان خواستار ورود و توزیع آرد با کیفیت به شهرستان شد و به دستگاه‌های متولی و نهادهای زیربط تاکید کرد: از اقداماتی که می‌تواند به بهبود کیفیت پخت نان کمک کند آرد مرغوب است که باید آرد با کیفیت به دست نانوائیان برسد.
فرماندار شفت با بیان اینکه کیفیت بخشی پخت نان باید از اولویت‌های مهم نانوایان شهرستان شفت در جهت رضایتمندی شهروندان باشد، ادامه داد: دادن تسهیلات به واحدهای نانوایی در جهت نوسازی واحدهای نانوایی از اقداماتی که به کیفیت نان می‌تواند کمک کند.
نقدی با بیان اینکه نان قوت اصلی مردم است و به طور مستقیم با سلامت مردم سرو کار دارد پس بر لزوم نظارت مستمر نانوایان تاکید کرد و افزود: همه نانوایی‌ها ملزم به رعایت تمام موارد استاندارد در یک واحد نانوایی هستند تا بتوانند نان با کیفیت و مرغوب به دست مردم برسانند. امیدوارم از خبر کیفیت بخشی به پخت نان در شفت ضرورت دارد راضی بوده باشید.

کیفیت بخشی به پخت نان در شفت ضرورت دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۵ ۰۲:۳۸:۲۴