کنگره ملی ۲۵۰۰ شهید امدادگر در هفته بسیج ۱۴۰۳ برگزار
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کنگره ملی ۲۵۰۰ شهید امدادگر در هفته بسیج ۱۴۰۳ برگزار
می‌شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، پیرحسین کولیوند شامگاه شنبه در نشست خبری یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی ضمن قدردانی از حضور پررنگ پیشکسوتان و جانبازان و برنامه ریزی ویژه برنامه‌های شهدا در خراسان رضوی اظهار کرد: دی ماه پر از اتفاقات بزرگ و حماسه‌هایی است که از خاطر نمی رود که می‌توان به حماسه ۹ دی، شهادت سردار سلیمانی و زلزله بم اشاره کرد.
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور افزود: ما با برگزاری یادواره‌ها و ملاقات با خانواده‌های شهدا می‌توانیم یاد و پیام آن‌ها را زنده نگه داریم و با زنده نگه داشتن یاد و پیام شهدا تکلیف خود را انجام داده ایم.
وی تاکید کرد: ایمان و تقوا و روحیه شهادت طلبی، فداکاری و شجاعت از ویژگی شهداست. بنابراین از یادگاران و راویان دفاع مقدس بخواهیم از رشادت ها، خوبی‌ها، صبر و استقامت برایمان بگویند.
کولیوند افزود: درباره شهید و شهادت می‌توان کتاب های زیادی نوشت و در همین خصوص ۴ کتاب درمورد شهدا در سالروز تأسیس جمعیت هلال احمر رونمایی خواهد شد.
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشور خاطر نشان کرد: امدادگران ما نه تنها جنگیدند بلکه با کمترین امکانات، جان‌های زیادی را نجات دادند. همه شهدای دفاع مقدس، امنیت و مقاومت از هر گوشه این سرزمین یک هدف داشتند و آن حفظ جان، خاک و ناموس کشور بوده است.
وی گفت: پرداختن به شهدای امدادگر در هلال احمر کمتر کار شده که کنگره و یادواره‌ها می‌تواند گام موثری در جهت زنده نگه داشتن شهدا باشد. او از برگزاری کنگره ملی و بین المللی ۲۵۰۰ شهید امدادگر در هفته بسیج سال آینده خبر داد. و گفت امید وار است با اجرای اینگونه فعالیت ها رهروان صدیق و خوبی برای شهدای عزیز باشیم. امیدوارم از خبر کنگره ملی ۲۵۰۰ شهید امدادگر در هفته بسیج ۱۴۰۳ برگزار
می‌شود
راضی بوده باشید.

کنگره ملی ۲۵۰۰ شهید امدادگر در هفته بسیج ۱۴۰۳ برگزار
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۳۱ ۰۲:۳۹:۱۳