کمیته گردشگری سلامت در لرستان تشکیل می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کمیته گردشگری سلامت در لرستان تشکیل می‌شود به‌گزارش سوالات شرعی و احکام، حجت‌اله عباسیان گفت: به منظور توسعه صنعت گردشگری سلامت در لرستان، کمیته گردشگری سلامت به زودی در استان تشکیل می‌شود.
معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اظهار کرد: کمیته گردشگری سلامت استان با حضور دستگاه‌های مرتبط از جمله معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان و چند دستگاه مرتبط استان تشکیل خواهد شد.
وی ادامه داد: هدف از تشکیل این کمیته استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل لرستان در حوزه گردشگری سلامت از جمله ظرفیت‌های پزشکی، طب سنتی، آب درمانی و تندرستی است.
عباسیان بیان کرد: از آنجا که محصولات و خدمات حوزه گردشگری سلامت، ترکیبی نامتجانس و مربوط به بخش‌های مختلف از جمله پزشکی، مخابرات و حمل و نقل هستند بررسی ظرفیت‌ها و برطرف کردن مشکلات این بخش نیازمند برنامه‌ریزی و همکاری بین‌بخشی به‌ویژه بخش خصوصی، حوزه‌های عمومی و بخش دولتی است.
معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با اشاره به برخی از ظرفیت‌های گردشگری سلامت در لرستان از جمله چشمه آب گرم دلفان افزود: این چشمه یکی از ظرفیت‌های استان برای ایجاد مراکز درمان با آب است که نیازمند ایجاد زیرساخت‌ها و اطلاع‌رسانی به منظور جذب سرمایه‌گذار و گردشگر است. امیدوارم از خبر کمیته گردشگری سلامت در لرستان تشکیل می‌شود راضی بوده باشید.

کمیته گردشگری سلامت در لرستان تشکیل می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۹ ۰۲:۳۹:۵۰