کلاهبردار ۴ هزار میلیاردی در یزد دستگیر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کلاهبردار ۴ هزار میلیاردی در یزد دستگیر شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار عباسعلی بهدانی فرد، عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت پرونده ای از دادسرای استان یزد در خصوص شکایت افرادی مبنی بر کلاهبرداری از آنها بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یزد قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات لازم متوجه شدند متهم با تاسیس یک شرکت و با شیوه های متقلبانه و تبلیغات گسترده اقدام به جذب سرمایه از ۱۰۰ نفر از شهروندان در ازای پرداخت سود بالا کرده و پس از کلاهبرداری ۴ هزار میلیارد ریالی از محل متواری شده است.
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: کارآگاهان پلیس با اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم متواری را در یکی از شهرهای شمال شرقی کشور شناسایی کرده و با همکاری دیگر دستگاه های امنیتی او را دستگیر کردند.
بهدانی فرد عنوان کرد: متهم پس از انتقال به استان یزد با اعتراف به اینکه برای جلب اعتماد سرمایه گذاران در ابتدای کار، سود بالایی را به آنها پرداخت کرده است، پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد.
رئیس پلیس استان یزد گفت: شهروندان قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری ابتدا نسبت به استعلام از مبادی مربوطه و دستگاه های مسئول اقدام کنند و فریب افرادی که اقدام به پرداخت سود بسیار بالا برای سرمایه گذاری می کنند را نخورده تا شاهد بروز چنین کلاهبرداری هایی نباشیم. امیدوارم از خبر کلاهبردار ۴ هزار میلیاردی در یزد دستگیر شد راضی بوده باشید.

کلاهبردار ۴ هزار میلیاردی در یزد دستگیر شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۰ ۰۲:۳۸:۱۹