کشورهای غربی بدنبال ادامه جنگ در اوکراین هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشورهای غربی بدنبال ادامه جنگ در اوکراین هستند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از تاس، «الکساندر لوکاشنکو»، رئیس جمهور بلاروس روز شنبه در دیدار با «سرگئی شویگو»، وزیر دفاع روسیه گفت: «غرب در حال حاضر گزینه‌هایی را برای ادامه فعالیت‌های نظامی در اوکراین بررسی می‌کند که این مسئله ادامه عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین را ناگزیر کرده است.»
لوکاشنکو همچنین گفت: «ما معتقدیم که غرب به راه‌هایی برای ادامه جنگ فکر می‌کنند و وقتی این چنین باشد، عملیات ویژه نظامی در اوکراین پایان نخواهد یافت.»
به گفته رئیس جمهور بلاروس، مخالفان روسیه عجله‌ای برای مذاکره ندارند. وی خاطرنشان کرد: «اگر آنها می‌خواهند تا آخرین اوکراینی بجنگند، این انتخاب آنهاست.»
لوکاشنکو تاکید کرد: «تاکنون، نه سازمان‌های اطلاعاتی ما و نه من تمایل آنها را برای شرکت در گفت‌وگوهای تمام عیار مشاهده نکرده‌ایم.»
لوکاشنکو خطاب به وزیر دفاع روسیه گفت: «ما آشکارا موضع خود را روشن کردیم. نه شما و نه ما هرگز خواهان جنگ نبودیم.»
روابط اوکراین و بلاروس با آغاز جنگ مسکو و کی‌یف پیچیده‌تر شده است. اوایل این هفته، الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس اعلام کرد که در جنگ اوکراین با روسیه همکاری دارد اما این همکاری عمدتاً ماهیت غیرنظامی یا «دفاعی» خواهد داشت. امیدوارم از خبر کشورهای غربی بدنبال ادامه جنگ در اوکراین هستند راضی بوده باشید.

کشورهای غربی بدنبال ادامه جنگ در اوکراین هستند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۴ ۰۲:۳۸:۱۴