کشف ۹ فقره جرایم سایبری در دورود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشف ۹ فقره جرایم سایبری در دورود به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ جمشید سیاه منصور امروز دوشنبه د: گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: در پی مراجعه شهروندان به پلیس فتا این فرماندهی، مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب شخصی، مراتب در دستور کار پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.
وی، تصریح کرد: مأموران پلیس فتا پس از بررسی و با بهره‌گیری از شیوه و شگردهای پلیسی موفق شدند طی چند روز اخیر تعداد ۹ متهم را شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی دورود با بیان اینکه پس از کسب دستور قضائی وجوه برداشتی تعدادی از شکات به‌حساب آنها برگشت داده شد، عنوان کرد: با دستگیری متهمان پرده از راز ۹ فقره از جرایم سایبری در این شهرستان به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برداشته شد که اغلب جرایم مکشوفه، برداشت غیرمجاز و کلاهبرداری‌های اینترنتی بوده است و متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ سیاه منصور، به ناامنی‌های فضای مجازی اشاره کرد و از شهروندان خواست که هشدارهای پلیس در حوزه فضای مجازی را جدی بگیرند و در صورت مشاهده و یا برخورد با هرگونه جرمی در این زمینه مراتب را دراسرع‌وقت به پلیس فتا و یا پلیس ۱۱۰ اعلام کنند. امیدوارم از خبر کشف ۹ فقره جرایم سایبری در دورود راضی بوده باشید.

کشف ۹ فقره جرایم سایبری در دورود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۱ ۰۲:۴۱:۲۱