کشف یک تن چوب تاغ قاچاق در میامی/ ۲ متهم دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشف یک تن چوب تاغ قاچاق در میامی/ ۲ متهم دستگیر شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ حسین عجم شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی میامی بابیان اینکه مأموران گشت پاسگاه مرکزی یک تن چوب تاغ قاچاق را کشف کردند، ابراز داشت: طبق نظر کارشناسان منابع طبیعی ارزش این محموله حدود ۸۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.
وی ضمن بیان اینکه عرصه‌های منابع طبیعی رصد می‌شود، افزود: مأموران انتظامی هنگام گشت و پایش محدوده عرصه منابع طبیعی متوجه مورد مشکوک شدند.
فرمانده انتظامی میامی ابراز داشت: بررسی‌های دقیق‌تر منتهی به کشف ۷۰۰ کیلوگرم تاغ به صورت رها شده و حدود ۲۵۰ کیلوگرم از یک دستگاه خودروی پراید شده است.
عجم بابیان اینکه در این راستا دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: نیروی انتظامی میامی به صورت جدی و قاطعیت با مجرمان برخورد می‌کند.
وی ضمن بیان اینکه با قطع درختچه‌های چوب تاغ و قاچاق آنها به طور جد برخورد می‌شود، افزود: در این راستا گشت‌های مشترک محسوس و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی شهرستان فعال است. امیدوارم از خبر کشف یک تن چوب تاغ قاچاق در میامی/ ۲ متهم دستگیر شدند راضی بوده باشید.

کشف یک تن چوب تاغ قاچاق در میامی/ ۲ متهم دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۹ ۰۲:۴۰:۵۲