کشف بیش از ۱۰۰ کیلو هروئین در یزد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشف بیش از ۱۰۰ کیلو هروئین در یزد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار عباسعلی بهدانی فرد عصر سه شنبه در جمع رسانه ها اظهار کرد: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با کار اطلاعاتی از بارگیری و حمل یک محموله افیونی مطلع شدند.
وی افزود: با توجه به این موضوع تیمی عملیاتی از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر یزد، یگان تکاوری و اردکان تشکیل و ضمن کنترل محور خروجی استان، یک دستگاه تویوتا حامل این محموله را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد یادآور شد: در عملیات ضربتی ماموران پلیس، خودرو متوقف و در بازرسی انجام شده ۱۰۳ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین کشف و یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.
بهدانی فرد تصریح کرد: قاچاقچی که قصد انتقال این محموله از مرزهای شرقی کشور به مقصد شهرهای شمالی را داشت به مراجع قضائی معرفی شد.
رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه جمع آوری معتادان متجاهر و خرده فروشان موادمخدر در شهرها از دیگر اولویت های پلیس است، افزود: با تلاش ماموران پلیس استان یزد در بحث جمع آوری معتادان متجاهر نیز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است. امیدوارم از خبر کشف بیش از ۱۰۰ کیلو هروئین در یزد راضی بوده باشید.

کشف بیش از ۱۰۰ کیلو هروئین در یزد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۴ ۰۲:۴۱:۳۷