کشف اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۵۰ میلیارد در
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشف اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۵۰ میلیارد در
لرستان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار یحیی الهی امروز یکشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی و تولیدی و اینکه اشخاصی که با سو استفاده از محصولات از یکی از شرکت‌های لبنی شهر خرم‌آباد و توزیع خارج از قیمت مصوب آنها در بازار، مراتب در دستور کار مأموران این پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پس از هماهنگی قضائی دو نفر را دراین‌رابطه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنها دستگیر که در تحقیقات انجام شده و با مواجه‌شدن با اسناد و مدارک به بزه ارتکابی معترف شدند.
فرمانده انتظامی لرستان در ادامه، تصریح کرد: در بررسی کارشناسی کل مبالغی که به‌صورت غیرمجاز توسط متهمان اخذ شده مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برآورد شد که در این زمینه پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
سردار الهی با بیان ادامه‌داشتن طرح‌های عملیاتی پلیس امنیت اقتصادی استان در مبارزه با جرایم اقتصادی خاطرنشان کرد: سامانه ۰۹۶۳۰۰ پلیس امنیت اقتصادی در کلیه ساعات شبانه‌روز آماده دریافت هر گونه گزارش و اخبار شهروندان است. امیدوارم از خبر کشف اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۵۰ میلیارد در
لرستان
راضی بوده باشید.

کشف اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۵۰ میلیارد در
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۸ ۰۲:۴۲:۵۵