کشته شدن ۱۸۸ نظامی صهیونیست از آغاز حمله زمینی به
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کشته شدن ۱۸۸ نظامی صهیونیست از آغاز حمله زمینی به
غزه
شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد از آغاز حمله زمینی ارتش به غزه تاکنون ۱۸۸ نظامی این رژیم کشته شدند.
البته این آماری است که به طور رسمی اعلام شده و تلفات حقیقی صهیونیست‌ها در غزه به مراتب بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده است.
همچچنین «گادی آیزنکوت»، عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که ادامه جنگ در غزه به شیوه کنونی هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت.
آیزنکوت تاکید کرد که باید دست از دروغ برداشته و شجاعت به خرج دهیم و در مسیر رسیدن به توافقی بزرگ برای بازگردان اسرای اسراییلی از غزه گام برداریم.
وی گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد وقتی در شرایطی سخت و دشوار هستیم، این جنگ را مانند نابینایان ادامه دهیم.
از سوی دیگر، یک تحلیلگر سیاسی جهان عرب تاکید کرد که پس از گذشت ۱۰۰ روز از جنگ و جنایت علیه ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری و ماه‌ها ویرانی، کشتار با انواع اسلحه و حمایت جهانی، امروز دنیا شاهد معجزه‌ای به مراتب بزرگ‌تر از حمله هفتم اکتبر است، معجزه پایداری و مقاومت مردم غزه پس از ۱۰۰ روز آن هم در یک جنگ به تمام معنا.
عدنان صباح اظهار داشت که رژیم صهیونیستی وارد جنگ شد و اهدافی را برای خود تعیین کرده بود، از جمله نابودی حماس و توان نظامی آن و زمانی که فهمید قادر به تحقق این هدف نیست، مجبور شد با آن کنار بیاید.
صباح تصریح کرد: حماس که قصد نابودی آن را داشتند، امروز قدرتمندتر از آن چیزی شده که دشمن صهیونیستی و دیگران گمان آن را می‌کردند، حماس به یک بازیگر منطقه‌ای مهم در عرصه سیاسی و بین‌المللی تبدیل شده است.
عدنان صباح اظهار داشت: دومین هدفی که رژیم صهیونیستی در این جنگ وحشیانه به دنبال آن بود، نابودی گردان‌های قسام و تضعیف آن بود و امروز دنیا سراسر شاهد است که هر روز و هر لحظه چه بر سر ارتش صهیونیستی در غزه می‌آید.
روز گذشته همچنین «ابوعبیده»، سخنگوی گردان‌های قسام پس از گذشت ۱۰۰ روز از نبرد طوفان الاقصی در سخنانی تاکید کرد: «نبرد طوفان الاقصی، نبردی مهم در تاریخ ملت و امت و فریادی بود که برای آزادی همه ملت‌ها به صدا درآمد. هیچ گزینه‌ای جز بکارگیری تمام توان خود جهت پاسخ به کشتارها و جنایات دشمن علیه ملت خویش در پیش نداریم. ضربات سختی به دشمن وارد کردیم و همچنان به وارد کردن ضرباتی شدیدتر از ضربه هفتم اکتبر به آن ادامه می‌دهیم.»
سخنگوی گردان‌های قسام همچنین افزود: «۱۰۰۰ خودروی زرهی اشغالگران اسراییلی را طی ۱۰۰ روز جنگ هدف قرار داده و منهدم کردیم. هر آنچه را از نیروها و ادوات جنگی دشمن هدف قرار دادیم، با سلاح‌های ساخت گردان‌های قسام بوده است. حماسه‌ای که مجاهدان ما آفریدند، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین نبردها در تاریخ امت ثبت خواهد شد. نبرد طوفان الاقصی نبرد میهن فلسطین است که ملت و مقاومت در خندقی واحد کنار هم می‌جنگند.» امیدوارم از خبر کشته شدن ۱۸۸ نظامی صهیونیست از آغاز حمله زمینی به
غزه
راضی بوده باشید.

کشته شدن ۱۸۸ نظامی صهیونیست از آغاز حمله زمینی به
غزه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۳۸:۱۲