«کتاب قائمون» در سمنان رونمایی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «کتاب قائمون» در سمنان رونمایی شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم رونمایی از کتاب قائمون ویژه تصاویر شهدای استان سمنان در دوران دفاع مقدس شامگاه دوشنبه با حضور استاندار سمنان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در میدان جمهوری سمنان برگزار شد.
این کتاب ویژه تصاویر حضور شهدای استان سمنان در دوران دفاع مقدس است که به همت بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس و همکاری سپاه پاسداران گرد آوری شده است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان از جمله مهمانان ویژه این مراسم بود که با حضور مردم در میدان جمهوری سمنان، با شکوه خاصی برگزار شد.
عبدالرحیم فریدون، مشاور عالی استاندار سمنان در ستاد کنگره بزرگداشت سرداران و سه هزار شهید استان سمنان در این مراسم گفت: ۴۰۰ هزار قطعه عکس رزمندگان هشت سال دفاع مقدس استان گرد آوری شده است.
وی از گردآوری ساعت‌ها فیلم در خصوص نقش آفرینی شهدای استان سمنان در دوران دفاع مقدس خبر داد و ابراز داشت: اسناد و دست نگاشته‌های رزمندگان استان نیز گردآوری می‌شود.
مشاور استاندار سمنان در کنگره سه هزار شهید استان سمنان همچنین گفت: پروژه تدوین و چاپ عکس‌های رزمندگان استان در هشت سال دفاع مقدس در قالب یک مجموعه مدون و تخصصی از سال ۹۵ آغاز شده است.
فریدون در ادامه گفت: کتاب قائمون تلاش مشترکی از انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و ستاد کنگره بزرگداشت ۳۰۰۰ شهید استان سمنان است که با برگزاری جلسات و مراجعات مکرر به چاپ رسیده و در اختیار مردم قرار گرفت. امیدوارم از خبر «کتاب قائمون» در سمنان رونمایی شد راضی بوده باشید.

«کتاب قائمون» در سمنان رونمایی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۶ ۰۲:۴۰:۰۴