کتاب راهبردهای محله اسلامی در بوشهر رونمایی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کتاب راهبردهای محله اسلامی در بوشهر رونمایی شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مراسم گردهمایی شوراهای تحول محلات اسلامی استان بوشهر با حضور مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات کشور، فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات این سپاه همراه با رونمایی از کتاب راهبردهای محله اسلامی برگزار شد.
سرهنگ حمزه شیخیانی سه شنبه شب در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به راهبردهای محله اسلامی گفت: در راستای محقق کردن محلات اسلامی در کشور شایسته بود که راهبردهایی را طراحی و به طور مکتوب در جامعه ارائه کنیم در همین جهت کتابی را با عنوان راهبردهای محله اسلامی به ثبت رسانده ایم.

وی با اشاره به قوی کردن محلات اسلامی توسط مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج اذعان کرد: مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج دو عنصر بسیار مهم در راستای محقق کردن محلات اسلامی در کشور می‌باشند که با کمک راهبردهایی که در این کتاب آمده است می‌توانند به شکل بهتری این مهم را محقق کنند. امیدوارم از خبر کتاب راهبردهای محله اسلامی در بوشهر رونمایی شد راضی بوده باشید.

کتاب راهبردهای محله اسلامی در بوشهر رونمایی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۴ ۰۲:۳۷:۵۲