کاهش نسبی دمای هوای روزانه در کرمانشاه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاهش نسبی دمای هوای روزانه در کرمانشاه فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل‌های داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی، هوای استان کرمانشاه کماکان تا روز یکشنبه، صاف گاهی اوقات همراه با وزش باد خواهد بود.
وی با اشاره به تداوم شرایط پایدار جوی در کرمانشاه، افزود: دمای هوا در غالب نقاط استان کرمانشاه تا روز یکشنبه تغییر قابل توجهی نخواهد داشت.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی از روز دوشنبه تا پایان هفته آینده، گذر امواجی کم رطوبت از جو منطقه، علاوه بر کاهش نسبی دمای هوای روزانه در استان کرمانشاه، به تناوب سبب رشد ابر و تشدید نسبی وزش باد در استان کرمانشاه خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: دمای هوا در ۲۴ ساعت گذشته در شهر کرمانشاه در بالاترین دمای خود به ۳۴ درجه رسیده و در پایین‌ترین حد نیز دمای ۱۱ درجه را تجربه کرده است.
دولتشاهی همچنین افزود: در همین بازه زمانی قصرشیرین با دمای ۴۱ درجه گرم‌ترین نقطه استان و سنقر و کلیایی و کنگاور با ۹ درجه سردسترین نقطه استان کرمانشاه بوده‌اند. امیدوارم از خبر کاهش نسبی دمای هوای روزانه در کرمانشاه راضی بوده باشید.

کاهش نسبی دمای هوای روزانه در کرمانشاه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۳ ۰۲:۳۹:۱۲