کاهش آسیب‌های اجتماعی با اجرای ۵۵ پروژه ورزشی در سطح
تبریز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاهش آسیب‌های اجتماعی با اجرای ۵۵ پروژه ورزشی در سطح
تبریز
به گزارش سوالات شرعی و احکام، پرویز هادی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار کرد: ۵۵ پروژه ورزشی با هدف افزایش زیرساخت‌های ورزشی شهر با تاکید بر مناطق کم برخوردار شهر با یک هزار میلیارد تومان در دست اجراست.
وی با اشاره به جزئیات این پروژه‌ها تصریح کرد: احداث ۲۵ سالن ورزشی چند منظوره، خانه‌های ورزشی برای ورزش‌های انفرادی، تجهیز و تکمیل چندین سالن و میادین ورزشی و… از جمله این پروژه‌های ورزشی خواهد بود.
هادی با تاکید بر هدفگذاری احداث چند منظوره این سالن‌های ورزشی یادآور شد: با اتمام این پروژه‌ها علاوه بر افزایش ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر مربعی سرانه ورزشی شهر، در مواقع بحران و وقوع حوادث نیز می‌توان به عنوان محل اسکان از این ظرفیت استفاده کرد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با قدردانی از شهردار تبریز جهت توجه به حوزه‌های ورزش و سلامتی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال نیز برگزاری جمعه‌های ورزشی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و هر هفته شهردار تبریز به طور ویژه ضمن بازدید از روند اجرای پروژه‌های ورزشی، به طور مستقیم بر میزان پیشرفت و موانع موجود در اجرای این برنامه‌ها نظارت دارد.
وی با تاکید بر اهمیت افزایش سرانه ورزشی در محلات شهر تصریح کرد: هر میزان در زمینه ایجاد محیط‌های سلامت محور و زیرساخت‌های ورزشی در محلات تلاش شود به همان اندازه شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود.
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز از ادامه روند احداث پروژه‌های ورزشی در بودجه سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: جلسات مختلفی با محوریت توسعه فضاهای ورزشی و اجرای برنامه‌های ورزشی بین کمیسیون ورزش و جوانان شورا و شهرداری برپا شده و تصمیم‌های خوبی در این زمینه اتخاذ شده که در بودجه سال آینده شهروندان شاهد این موارد خواهند بود.
هادی همچنین از برگزاری مسابقات جهانی کشتی قهرمانی به میزبانی شهرداری خبر داد و گفت: این مسابقات بین المللی از روز پنجشنبه ۱۹ بهمن به مدت دو روز با حضور ۱۴ تیم داخلی و خارجی در سالن پورشریفی با حضور علاقمندان این رشته ورزشی برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر کاهش آسیب‌های اجتماعی با اجرای ۵۵ پروژه ورزشی در سطح
تبریز
راضی بوده باشید.

کاهش آسیب‌های اجتماعی با اجرای ۵۵ پروژه ورزشی در سطح
تبریز  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۷ ۰۲:۴۹:۱۸