کاش استقلال هم در آسیا بود/ بازیکنان جدید دعوت
می‌کنیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاش استقلال هم در آسیا بود/ بازیکنان جدید دعوت
می‌کنیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، امیر قلعه نویی در حاشیه بازی پرسپولیس و الدحیل قطر گفت: برای کارگروه جام ملت‌ها به قطر آمدیم که از روز چهارشنبه آغاز می‌شود. از این فرصت هم استفاده کردیم که بازی پرسپولیس را هم تماشا کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: ما برای کارگروه جام ملت‌ها اینجا هستیم که تمام کشورها هستند و از روز چهارشنبه آغاز می‌شود.
قلعه نویی درباره حضورش در این دیدار برای تماشای بازی تیم‌های ایرانی تصریح کرد: ما همه تیم‌ها را رصد و آنالیز می‌کنیم. همه همکاران را تقسیم کردیم و تیم‌ها را آنالیز می‌کنند. حضور من در اینجا به دلیل کارگروه جام ملت‌هاست که با بازی پرسپولیس هم مصادف شد.
سرمربی تیم ملی ایران درباره تورنمنت چهار جانبه اردن سایت احکام ماه در این مسابقات شرکت می‌کند، عنوان کرد: خواسته ما هم این است با تیم‌های قوی‌تری بازی کنیم ولی شرایط الان اینطور است. این تورنمنت فرصت خیلی خوبی است که بتوانیم یک سری نیروهای جوان‌تر و جدیدتر را هم دعوت کردیم که به امید خدا بتوانیم در این اردو آن‌ها را محک بزنیم.
او همچنین در مورد بازی پرسپولیس با الدحیل گفت: پرسپولیس خیلی با برنامه بازی کرد و به غیر از یکی، دو موقعیت که به حریف داد مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشت و فرصت هم داشتیم که به امید خدا در نیمه دوم بهتر باشیم. برای تمام نمایندگان ایران در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم. هرچند گفته من این است که جای استقلال هم در این بازی‌ها هم خالی است و کاش ۴ نماینده داشتیم که بالاخره می‌توانستیم از فوتبال‌ما دفاع کنیم.
امیر قلعه نویی بار دیگر درباره بازی بزرگ دوستانه بدون لژیونرها صحبت کرد و گفت: اجازه دهید نامش را نیاورم ولی دوستان در تلاش هستند که این بازی را بدون لژیونرها انجام بدهیم. هم ما بدون لژیونرها هستیم و هم آن‌ها!
قلعه نویی در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت سردار آزمون گفت: سردار جزو بازیکنان کلیدی ماست. خودم او را به فوتبال معرفی کردم و به فوتبالش هم علاقه دارم و سردار هم عاشق مردم و تیم ملی است و هر دفعه که دعوت شود با جان و دل می آید و کمک می‌کند. امیدوارم از خبر کاش استقلال هم در آسیا بود/ بازیکنان جدید دعوت
می‌کنیم
راضی بوده باشید.

کاش استقلال هم در آسیا بود/ بازیکنان جدید دعوت
می‌کنیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۳ ۰۲:۳۹:۴۵