کاشت درختان سازگار با اقلیم بوشهر برای توسعه فضای سبز
شهری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاشت درختان سازگار با اقلیم بوشهر برای توسعه فضای سبز
شهری
به گزارش خبرنگار سایت احکام، ساسان محبی چهارشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اکنون پروژه پارک حاشیه‌ای و جاده سلامت شامل فضای سبز، پارکینگ‌های حاشیه‌ای و مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به موازات خیابان آزادگان در حال اجرا است.
وی بیان کرد: به واسطه ریشه دواندن درختان کنوکارپوس و آسیب‌رسانی احتمالی آن به سیستم آبرسانی و همچنین پیاده‌روی جاده سلامت، انتقال این درختان به فضاهای باز و آزادتر مانند انتهای دهکده گردشگری عملیاتی شده است.
محبی ادامه داد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بوشهر مهم‌ترین حامی درختان و فضای سبز شهری بوده و با توجه به کاشت مجدد درختان کنوکارپوس برای دوستداران محیط زیست و به‌ویژه فضای سبز جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.
وی افزود: جاده سلامت یکی از طرح‌های مهم شهرداری است که با اجرای آن محیطی مناسب، ایمن و شاداب برای شهروندان بوشهری فراهم می‌شود.
جاده سلامت در حاشیه خیابان آزادگان بوشهر (خیابان فنس) حد فاصل میدان جانبازان تا سه راه خیابان رجایی به طول هزار و ۸۰۰ متر و عرض ۱۶ و در برخی نقاط ۱۴ متر اجرا می‌شود. امیدوارم از خبر کاشت درختان سازگار با اقلیم بوشهر برای توسعه فضای سبز
شهری
راضی بوده باشید.

کاشت درختان سازگار با اقلیم بوشهر برای توسعه فضای سبز
شهری  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۶ ۰۲:۳۷:۳۹