کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت بهاباد عازم مشهد مقدس
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت بهاباد عازم مشهد مقدس
شد
حسن فلاح، مدیر کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت بهاباد در حاشیه اعزام این کاروان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: این کاروان برای دوازدهمین سال متوالی با شرکت ۳۰ دوچرخه سوار مسیر هزار کیلومتری بهاباد تا مشهد مقدس را به مدت ۱۰ روز رکاب می‌زنند و به زیارت بارگاه منور و نورانی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت مشرف می‌شوند.
فلاح، هدف از این سفر معنوی را ایجا نشاط و شادابی و تندرستی در بین شرکت کنندگان دانست و گفت: علاوه بر ایجاد نشاط و روحیه در بین شرکت‌کنندگان دوچرخه‌سوار این افراد در طول مسیر از فعالیت‌‍های فرهنگی نیز بهره‌مند می‌شوند.
وی همچنین با اشاره به اینکه افراد بسیار زیادی تمایل به حضور در این کاروان داشتند، گفت: کم سن‌ترین شرکت کننده این کاروان با ۱۳ سال و مسن‌ترین شرکت کننده کاروان با ۷۰ سال سن این کاروان را تا مشهد مقدس همراهی می‌کنند.
فلاح عنوان کرد: این کاروان پس از عبور از شهرهای طبس، بشروئیه، فردوس، گناباد و تربت حیدریه به مشهد مقدس خواهد رسید .
کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت شهرستان بهاباد پس از ادای احترام به ساحت مقدس شهدای گمنام و شهدای شهرستان بهاباد حرکت خود را از شهرستان بهاباد به طرف بارگاه ملکوتی و منور امام هشتم شیعیان حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) آغاز کردند. امیدوارم از خبر کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت بهاباد عازم مشهد مقدس
شد
راضی بوده باشید.

کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت بهاباد عازم مشهد مقدس
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۲ ۰۲:۳۷:۳۲