کاروان الهلال وارد تهران شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاروان الهلال وارد تهران شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، کاروان تیم فوتبال الهلال عربستان برای دیدار با نساجی ایران در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا امشب از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد. میلینکوویچ ساویچ، روبن نوس و یاسین بونو سه بازیکن خارجی تیم الهلال هستند که با تصمیم ژسوس در این سفر حضور ندارند.
جلسه هماهنگی این بازی فردا ساعت ۱۲ ظهر خواهد بود و نشست خبری سید مهدی رحمتی سرمربی نساجی از ساعت ۱۶ تا ۱۶:۳۰ فردا در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. همچنین آخرین تمرین تیم نساجی پیش از بازی از ساعت ۱۷ تا ۱۸ در زمین اصلی ورزشگاه آزادی خواهد بود و حضور خبرنگاران در ۲۰ دقیقه ابتدایی بلامانع است.
نشست خبری «ژرژه ژسوس» سرمربی الهلال نیز از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۸:۱۵ در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و تمرین نماینده عربستان در زمین اصلی ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ خواهد بود.
این بازی در ساعت ۱۹:۳۰ روز سه شنبه برگزار می‌شود. تیم نساجی با سه امتیاز در صدر جدول گروه D قرار دارد و الهلال با یک امتیاز در جایگاه دوم ایستاده است. امیدوارم از خبر کاروان الهلال وارد تهران شد راضی بوده باشید.

کاروان الهلال وارد تهران شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۲ ۰۲:۳۸:۱۷