کارنامه ارتش اوکراین در مصاف با روسیه از نگاه وزیر خارجه
آمریکا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کارنامه ارتش اوکراین در مصاف با روسیه از نگاه وزیر خارجه
آمریکا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی‌ان‌ان مدعی شد که در حال حاضر حدود ۵۰ درصد از آنچه در ابتدا تصرف شده بود، باز پس گرفته شده است.
شبکه خبری «الجزیره» شامگاه یکشنبه گزارش داد که وزیر خارجه آمریکا در گفتگو با رسانه آمریکایی سی‌ان‌ان اذعان کرد که کی‌یف در بازپس گیری اراضی باقی مانده خود از روسیه «نبرد بسیار سختی» در پیش‌رو دارد.
وزیر امور خارجه آمریکا گفت که «در روزهای نسبتاً اولیه ضدحمله هستیم که سخت است و نتیجه در یک یا دو هفته مشخص نخواهد شد بلکه چندین ماه زمان خواهد برد.»
امیدها به دنبال ضد حمله تابستانی و برای اینکه اوکراین بتواند به سرعت ارتش روسیه را از قلمرو خود بیرون کند ناامید می‌شود چرا که ارتش اوکراین در شکستن مواضع مستحکم روسیه در جنوب و شرق این کشور در تنگنا است.
«ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهوری اوکراین اواخر ماه گذشته گفت که پیشروی‌ها در برابر نیروهای روس «آهسته‌تر از حد مطلوب» است اما کی‌یف برای تسریع پیش‌روی خود را تحت فشار قرار نخواهد داد. امیدوارم از خبر کارنامه ارتش اوکراین در مصاف با روسیه از نگاه وزیر خارجه
آمریکا
راضی بوده باشید.

کارنامه ارتش اوکراین در مصاف با روسیه از نگاه وزیر خارجه
آمریکا  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۴ ۰۲:۳۸:۱۰