کارت هوشمند ۳ دستگاه ناوگان یک شرکت مسافربری در بهاباد لغو
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کارت هوشمند ۳ دستگاه ناوگان یک شرکت مسافربری در بهاباد لغو
شد
محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگار سایت احکام از تذکر کتبی و لغو کارت هوشمند سه دستگاه ناوگان تحت پوشش شرکت متخلف حمل‌ونقل در بهاباد به خاطر تخلفات صورت گرفته و بی توجهی به دستورالعمل‌های سازمانی و بی‌تعهدی در خدمت رسانی در انتقال زائران اربعین از مرز خبر داد.
وی با اشاره به تخلفات صورت گرفته شرکت «خشنود سفر ایرانیان بهاباد» افزود: در روزهایی که در مرزهای سه گانه به شدت با ازدحام زائر و کمبود ناوگان مواجه بودیم، این شرکت علیرغم تذکرات متعدد عامدانه از اعزام سرویس به مرزها خودداری و خارج از ضوابط قانونی هیچگونه خدمت‌رسانی به زائران استان یزد در بازگشت از مرزها را نداشت.
رستگاری عنوان کرد: تذکرات متعددی به این شرکت داده شد اما نه تنها در روزهای پایانی بازگشت زائران هیچ همراهی از سوی این شرکت صورت نگرفت بلکه در این مدت، حتی یک سرویس و یک صورت وضعیت برای اعزام مردم و زائران بهاباد و استان از سوی این شرکت صورت نگرفت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد یادآور شد: بر این اساس و به جهت بی توجهی و بی تعهدی صورت گرفته به دستورالعمل ها و تذکرات انجام شده و بی تعهدی به نیازهای مردمی و پافشاری بر ادامه روند عدم سرویس دهی به مرزها، کمیسیون بررسی تخلفات تشکیل و ضمن تذکر کتبی به شرکت، کارت هوشمند سه اتوبوس از ۶ اتوبوس تحت پوشش این شرکت، به مدت سه ماه لغو شد. امیدوارم از خبر کارت هوشمند ۳ دستگاه ناوگان یک شرکت مسافربری در بهاباد لغو
شد
راضی بوده باشید.

کارت هوشمند ۳ دستگاه ناوگان یک شرکت مسافربری در بهاباد لغو
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۰ ۰۲:۳۷:۱۸