کادر بیمارستان های کشور ساعت ۱۱ پنجشنبه تجمع می کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کادر بیمارستان های کشور ساعت ۱۱ پنجشنبه تجمع می کنند به گزارش سوالات شرعی و احکام، کادر درمان و سلامت بیمارستان‌های سراسر کشور ۱۱ صبح پنجشنبه ۲۷ سایت احکام ۱۴۰۲ به مدت ۱۰ دقیقه یک صدا با هم ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم غزه، حمله جنگنده‌های رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.
این تجمع بزرگ در سراسر کشور قرار است از سوی کادر درمان تمامی بیمارستان‌های کشور برگزار شود.
بیانیه رؤسا و مدیران بیمارستان‌ها
رؤسا و مدیران بیمارستان‌های ایران در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایت رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه بیانیه‌ای را صادر کردند.
در متن این بیانیه آمده است: هم اکنون که رژیم صهیونیستی جهت حفظ بقا به هر خباثتی دست می‌زند و با تحمیل هزاران شهید فلسطینی در این سال‌ها که عمده آنها غیرنظامیان، زنان و کودکان هستند کارنامه‌ای سیاه از خود به جا گذاشته است.
در طی روزهای اخیر بمباران بی‌وقفه تمامی مناطق نوار غزه، بیش از دو هزار کشته و چند هزار زخمی بر جای گذاشته که ده‌ها برابر ظرفیت بیمارستان‌های غزه است.
حمله به آمبولانس‌ها و تخریب مسیرهای انتقال مجروحین، جلوگیری از سوخت‌رسانی و قطع برق و بستن مسیر انتقال دارو و امکانات، سیستم درمانی را ناتوان کرده است. با وجود تعهدات بین المللی و ممنوعیت حمله به مراکز ارائه دهنده درمانی مطابق منشور حقوق بیمار و ماده ۱۹ کنوانسیون ژنو، این رژیم غاصب در آخرین جنایات وحشیانه خود با نقض قوانین انسانی و بین المللی و با حمله و تعرض به بیمارستان المعمدانی غزه منجر به شهید و مجروح شدن تعداد زیادی از افراد غیرنظامی اعم از زنان، کودکان، کادر درمان و بیماران شده و دل‌های همه انسان‌های آزاده جهان را به درد آورده است.
ما؛ رؤسا و مدیران بیمارستان‌های کشور جمهوری اسلامی ایران، ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین، مراتب انزجار خود را از اقدام غیرانسانی رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی در مرکز شهر غزه و به شهادت رساندن تعداد زیادی از مردم غیرنظامی و بیماران و کادر درمان ابراز می‌داریم و آمادگی خود را در ارائه خدمت به مردم ستمدیده فلسطینی اعلام نموده و از همه آزادگان جهان می‌خواهیم با تقبیح و اعلام انزجار از این جنایت به وظیفه انسانی خود عمل نمایند. امیدوارم از خبر کادر بیمارستان های کشور ساعت ۱۱ پنجشنبه تجمع می کنند راضی بوده باشید.

کادر بیمارستان های کشور ساعت ۱۱ پنجشنبه تجمع می کنند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۹ ۰۲:۳۶:۵۵