کاخ سفید دیدار ترامپ با چهره های نژادپرست را محکوم
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر کاخ سفید دیدار ترامپ با چهره های نژادپرست را محکوم
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، کاخ سفید به دیدار «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا با گروه‌های افراطی و تندرو خودبرتر پنداران سفید پوشت واکنش نشان داد. در همین ارتباط کاخ سفید دیدار ترامپ در ملک خود در فلوریدا با کانیه وست، خواننده برجسته و رپر سفیدپوست را محکوم کرد.
پیشتر ترامپ اذعان کرده بود که سه شنبه شب در مار-آ-لاگو با «وست» که نامش را به طور قانونی به Ye تغییر داده بود، شام خورد و به گفتگو نشست.
«اندرو بیتس»، معاون سخنگوی کاخ سفید، دیدار ترامپ با این گروه از افراد مرتبط با گروه‌های نژادپرست آمریکایی را محکوم کرد.
جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نیز که تعطیلات آخر هفته را در نانتاکت سپری می‌کند، از سوالی درباره شام ترامپ طفره رفت و گفت: نمی‌خواهد چیزی در این ارتباط بشنود.
ترامپ در اواسط نوامبر برنامه‌های خود را برای انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۴ اعلام کرد و استقبال او از یک ملی‌گرای سفیدپوست باعث ناراحتی برخی از مقامات سابق دولت او شده است.
ترامپ پیش از این نیز در دوره ریاست جمهوری خود به حمایت از گروه‌های تندرو سفید پوست و خودبرتر پنداران متهم شده بود. پیشتر نیز در جریان اعتراضات به مرگ جورج فلوید از شهر مینیاپولیس در ۲۶ مه ۲۰۲۰، نحوهٔ واکنش ترامپ به اعتراضات، باعث انتقاد بسیاری از فعالان اجتماعی و همچنین سیاست‌مداران آمریکایی شده‌است. ترامپ معترضان را «اراذل و اوباش» خواند و تهدید کرد که با «سگ‌های وحشی و سلاح‌های تهدیدآمیز» با آشوب‌گران برخورد خواهد کرد. امیدوارم از خبر کاخ سفید دیدار ترامپ با چهره های نژادپرست را محکوم
کرد
راضی بوده باشید.

کاخ سفید دیدار ترامپ با چهره های نژادپرست را محکوم
کرد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۷ ۰۲:۳۷:۴۷