چهره واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملت‌ها جهان آشکار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر چهره واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملت‌ها جهان آشکار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار دریادار علی فدوی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از چند منطقه، مورد تهاجم جبهه حق قرار گرفته است گفت: جبهه حق شکست بزرگی بر رژیم صهیونیستی و آمریکا تحمیل کرده است.
وی ادامه داد: جبهه حق در دریای سرخ و یمن، فلسطین، عراق، لبنان دشمن را مورد تهاجم قرار داده و شکست سنگینی بر آنها تحمیل کرده است.
جانشین فرمانده کل سپاه، با بیان اینکه حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه قابل مقایسه با حملات جبهه مقاومت نیست گفت: شهادت آرزوی رزمندگان جبهه مقاومت است و تنها هنر دشمن همین است ولی در راستای انجام تکالیف الهی جبهه حق، شکست بزرگی بر رژیم صهیونیستی و آمریکا وارد کرده و آنان را به ذلت کشیده است این مهم باید دائم به آنان گوشزد شود.
فدوی با بیان اینکه ۴۵ سال است که در راه انجام تکالیف به خبیثان و دشمنان انقلاب اسلامی پاسخ می‌دهیم اظهار کرد: آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها در ۸۲ روز گذشته جنایت زیادی در سرزمین فلسطین علیه مردم غزه و جبهه مقاومت کرده است که همه عالم و مردم جهان مشاهده می‌کنند.
وی با بیان اینکه در جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع غزه، جبهه حق فلسطین، جبهه برتر است تصریح کرد: الان ۸۲ روز است خبیثان به جبهه حق در جاهای مختلف حداکثر فشار گذاشته‌اند ولی بزرگترین پیروزی راهبردی جبهه مقاومت فلسطین به دست آورده است.
جانشین فرمانده کل سپاه، جنایات آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی در فلسطین از جمله غزه را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در این جنایات چهره واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملت‌ها جهان آشکار شد و روز به روز تنفر مردم جهان از خبیثان بیشتر می‌شود. امیدوارم از خبر چهره واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملت‌ها جهان آشکار
شد
راضی بوده باشید.

چهره واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملت‌ها جهان آشکار
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۸ ۰۲:۴۱:۰۴