چندین کشته و زخمی در پی حمله حزب‌الله به محل تجمع نظامیان
اسراییل

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر چندین کشته و زخمی در پی حمله حزب‌الله به محل تجمع نظامیان
اسراییل
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که مجاهدان ما محل حضور نظامیان صهیونیستی را در یک ساختمان در شهرک صهیونیست نشین المطله واقع در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دادند.
پایگاه خبری العهد لبنان چهارشنبه شب اعلام کرد که حزب الله در عملیاتی پایگاه المطله و مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی را در شهرک المطله در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی هدف قرار داد که منجر به کشته و زخمی شدن شماری نظامی صهیونیست شد.
در بیانیه حزب الله درباره این حمله آمده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت دلاور و شریف آن و همچنین پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به روستاها و خانه‌های غیرنظامیان در جنوب لبنان، مجاهدان مقاومت اسلامی ساعت ۱۰:۲۰ عصر امروز چهارشنبه (به وقت محلی) ساختمان محل استقرار نظامیان اشغالگر را در شهرک صهیونیست‌نشین المطله با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به کشته و زخمی شدن شماری نظامی صهیونیست شد.
حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.
تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند. امیدوارم از خبر چندین کشته و زخمی در پی حمله حزب‌الله به محل تجمع نظامیان
اسراییل
راضی بوده باشید.

چندین کشته و زخمی در پی حمله حزب‌الله به محل تجمع نظامیان
اسراییل  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۴ ۰۲:۴۳:۴۳