چراغ سبز بایدن برای سفر نتانیاهو به واشنگتن!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر چراغ سبز بایدن برای سفر نتانیاهو به واشنگتن! به گزارش سوالات شرعی و احکام، رادیو عبری «ریشت بیت» به نقل از «زاحی هنگبی» مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کاخ سفید از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به آمریکا در ماه سپتامبر آینده دعوت کرده است.
وبگاه فلسطینی «شهاب نیوز» امروز یکشنبه گزارش داد که مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که روابط نزدیکی با نتانیاهو دارد در مصاحبه با این رادیو عبری زبان با رد هرگونه تیرگی میان مقامات تل آویو و واشنگتن مدعی شد که مناسبات تل آویو و واشنگتن در بهترین حالت ممکن قرار دارد.با وجود اینکه ۸ ماه از تشکیل دولت جدید رژیم صهیونیستی به نخست وزیری نتانیاهو می‌گذرد، هنوز او سفری به آمریکا برای دیدار با جو بایدن نداشته است.دولت جو بایدن بارها از توسعه شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و طرح اصلاحات قضائی نتانیاهو به شدت انتقاد کرده است و این انتقادات تا حدود به تیرگی مناسبات دو طرف گراییده است.
کاخ سفید تاکنون علی‌رغم گذشت ۸ ماه از نخست‌وزیری نتانیاهو، از وی برای سفر به آمریکا دعوت نکرده بود. امیدوارم از خبر چراغ سبز بایدن برای سفر نتانیاهو به واشنگتن! راضی بوده باشید.

چراغ سبز بایدن برای سفر نتانیاهو به واشنگتن!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۱ ۰۲:۳۹:۴۵