پیگیری تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران شاغل در دستگاه‌های
اجرایی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیگیری تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران شاغل در دستگاه‌های
اجرایی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مجید منعمی روز دوشنبه در جلسه هم اندیشی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با نخبگان تشکل‌های شاهد و ایثارگر لرستان، اظهار داشت: برای بهبود اوضاع جامعه ایثارگران استان از هیچ کوششی در همه ابعاد دریغ نخواهیم کرد.
وی تصریح کرد: هر مشکلی از جامعه ایثارگران به ما منعکس شود دغدغه مندانه پیگیری خواهیم کرد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان در خصوص تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی، بیان کرد: در این خصوص قبلاً مکاتبات لازم با مدیرکل امور اجتماعی برای تجمیع این موارد انجام شده است.
منعمی، ادامه داد: این مکاتبات به منظور بررسی دلیل توقف موارد احتمالی انجام شد.
وی اظهار کرد: در این راستا برای سرعت بخشی به تبدیل وضعیت ایثارگران، بنیاد شهید نیز باید بهتر همراهی کند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، تاکید کرد: پیگیری‌های درون استانی را انجام خواهیم داد و چنانچه دستگاهی در این خصوص تخلف کند برخورد لازم را خواهیم داشت.
منعمی در خصوص تشکل‌های دانشجویی، عنوان کرد: ما برای صحبت با دانشجویان استقبال می‌کنیم و از نظرات دانشجویان استفاده خواهیم کرد و هر جا که لازم باشد توضیحات لازم را هم ارائه خواهیم داد.
وی افزود: این اقدام به این منظور است که فضا روشن‌تر شده و تبیینی هم انجام شود و این از مطالبات خود ما از دانشگاه‌ها است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، عنوان کرد: معرفی کردن شهدا از وظیفه تشکل‌های دانشجویی است و انتظار می‌رود که فعالانه به میدان بیایند و این فضا را تبیین کنند و جریان‌های دانشجویی اثرگذاری باشند. امیدوارم از خبر پیگیری تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران شاغل در دستگاه‌های
اجرایی
راضی بوده باشید.

پیگیری تبدیل وضعیت جامعه ایثارگران شاغل در دستگاه‌های
اجرایی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۳ ۰۲:۵۰:۴۳